Traktory

Nabízíme kvalitní a výkonné traktory od osvědčených výrobců Massey Ferguson, Valtra a Kubota. Tato kombinace představuje širokou paletu traktorů, které lze využít pro nejrůznější práce na poli, v lese, v sadu nebo ve vinohradu, v komunální sféře atd. V naší nabídce najdete i speciální traktory do hůře přístupných terénů a prudkých svahů.

Výkonné, obratné a univerzální traktory

V naší nabídce najdete traktory s výkonem od 68 do 370 koní (nižší výkony najdete v kategorii malotraktory a komunální traktory). Máme i traktory s krátkým rozvorem, které slibují nejlepší manévrovatelnost na trhu. Každý model je přizpůsoben pro efektivní splnění úkolu ve své oblasti zaměření.

Široké využití traktorů Massey Ferguson, Valtra a Kubota

Nabízené traktory Massey Ferguson, Valtra a Kubota jsou vhodné pro širokou paletu aplikací, a to i v obtížném terénu a na strmých svazích - zajišťují maximální výhled, mají ochrannou konstrukci vespod traktoru, různé rozměry a výkon. Využijete je na na mnoho čiností:

  • orba a práce na poli
  • smíšené hospodářství
  • lesnictví a komunální sféra
  • práce na sadu či na vinici

Rychlost našich traktorů

Nabízíme traktory s až 36 + 36 rychlostmi. Například traktory s funkcí Supercreep se pohybují rychlostí od 160 m/h, maximální provozní rychlost traktorů je pak až 50 km/h


Traktory Massey Ferguson, Valtra a Kubota - AGROCENTRUM ZS

Chytré technologie pro vaše traktory, komfort pro vás

Nejvýkonější traktory na trhu - navštivte AGROCENTRUM ZS

Monitorování, automatizace a GPS navigace vašich traktorů

Protože jdeme s dobou, nabízíme i řadu produktů, které zefektivňují práci v zemědělství. Kromě telemetrických systémů AGCOMMAND se jedná o produkty od firmy AGRI-PRECISION, jejíž monitorovací systémy, GPS navigace pro zemědělství, autopiloty atd. vám můžeme vřele doporučit. Více informací o autopilotech a GPS navigacích najdete v samostatné kategorii Navigace a automatizace strojů.


Regulace emisí traktoru, ekonomie i komfortní posezení

Další vylepšení katalyzátoru umožňuje splňovat emisní normu 3B (EU) a Tier 4 interim (USA) a tato nová technologie zároveň snižuje spotřebu paliva a spotřebu AdBlue v porovnání s 1. generací systému SCR.

Součástí všech našich modelů traktorů je intuitivní ovládání a orientace na výkon. Luxusní modely pak nabízejí i odpruženou kabinu s klimatizací, nastavitelnou citlivost řízení apod.

Proč traktor od AGROCENTRUM ZS?

Široká nabídka traktorů - AGROCENTRUM ZS
Nákup traktoru - navštivte AGROCENTRUM ZS
Zemědělské traktory - AGROCENTRUM ZS
Traktory Massey Fergusson - AGROCENTRUM ZS
Traktory Massey Ferguson a Valtra - špičková zemědělská technika
Široká nabídka traktorů pro zemědělce - AGROCENTRUM ZS
Zvažujte nákup traktoru? Navštivte AGROCENTRUM ZS
Zemědělské traktory s širokým využitím - AGROCENTRUM ZS

Nezávazná poptávka