Traktor VALTRA série N

Obchodní zastoupení

Traktor, který září na všech frontách

Traktory Valtra série N jsou rychlé a obratné jako malé traktory, ale pracují jako velké. Jsou vybaveny nejsilnějším motorem ve své třídě, mají výborné jízdní vlastnosti a jsou skvěle manévrovatelné. Každého zemědělce potěší i nízké náklady na údržbu, dané menší spotřebou paliva a delšími servisními intervaly.


Výhody traktorů Valtra série N

  • Snadné ovládání - V traktorech série N budete mít dostatek místa a pohodlí a zároveň vynikající výhled pro přesnou práci s čelním nakladačem. Získáte tak stroj s ideální velikostí a volitelnými prvky výbavy, které opravdu potřebujete a využijete.
  • Nízké náklady - Servisní interval 600 hodin snižuje provozní náklady těchto traktorů na minimum. Motory AGCO Power se systémem SCR navíc zaručují maximální celkovou úsporu paliva a AdBlue.
  • Viditelnost - Volitelné kabiny Skyview nabízejí maximální výhled ve všech směrech. Stěrač čelního skla s rozsahem pohybu 270 ° udržuje vyhřívané přední okno čisté v jakémkoli počasí. Prvotřídní pracovní osvětlení LED zajišťuje viditelnost ve všech směrech. V režimu nočního podsvícení displejů můžete ztlumit osvětlení interiéru, abyste co nejlépe viděli ven. A dvě bezpečnostní kamery vám poskytnou jasný pohled za traktor a na připojený stroj.
  • Jednoduchá údržba - Každodenní údržba těchto traktorů je velmi jednoduchá, kontrola hladiny oleje a čištění filtrů pro vás budou otázkou chvilky. Samozřejmostí je i rychlá dodávka originálních náhradních dílů a rychlý servis s nepřetržitou dostupností.
  • Pohodlí - Posaďte se a užijte si jízdu! Komfortní pneumaticky odpružené sedadlo, pneumatické nebo mechanické odpružení kabiny, výkonná klimatizace a úroveň hluku menší než 70 dB vám práci opravdu zpříjemní.
  • Výjimečná síla - Traktory řady N mají takový výkon, že s nimi zvládnete vše: zatímco zvedací síla 78 kN zdvihne vše potřebné, optimální rozvor a vyvážené rozložení hmotnosti udrží všechna čtyři kola na zemi. Hydraulický výkon až 200 l/min si zase spolu s přední a zadní vývodovou hřídelí hravě poradí s vašimi nástroji.

Nezávazná poptávka