Traktor VALTRA série S

Obchodní zastoupení

Investice, která se vám vrátí

Traktory Valtra řady S jsou spolehlivé stroje, který vám zaručí nejlepší možnou návratnost investice. Tyto traktory mají vše, co potřebujete, a přitom nic zbytečného. Každý jejich detail byl pečlivě promyšlen, protože výdělečnost je podle Valtry součtem konkurenceschopných technologií, spolehlivosti, nízkých provozních nákladů, ergonomie, smysluplných a efektivních služeb a hodnoty opětovného prodeje. Díky tomu jsou traktory Valtra S chytrou volbou pro investory.

Valtra série S - katalog


Výhody traktorů Valtra série S

  • Snadné ovládání - Díky nové loketní opěrce Valtra SmartTouch je ovládání traktoru intuitivnější, než má váš chytrý telefon!
  • Spolehlivost - Spolehlivý 8,4litrový motor je klíčem k produktivitě řady S. Využívá nejnovější technologii AGCO POWER s bezúdržbovým hydraulickým vyrovnáním vůle ventilu (HLA) a je v souladu s emisní normou Euro IV.
  • Pohodlí - Ergonomické ovládací prvky, prostorná kabina a pneumatické zavěšení kabiny vám maximálně zpříjemní práci.
  • Práce v obou směrech - Traktory Valtra umí pracovat v obou směrech, což výrazně zvyšuje jejich produktivitu (až o 15 %).
  • Vybavení pro precizní hospodaření - Traktor vám můžeme dodat také s automatickým řízením AutoGuide a telemetrickým systémem AGCOMMAND.
  • Špičková převodovka - Převodovka AVT je absolutní špičkou na trhu, splňuje i ty nejvyšší nároky. Vybírat můžete ze dvou provozních režimů - automatického, nebo manuálního - čímž můžete optimalizovat úsporu paliva, pracovní výkon stroje i vaše jízdní pohodlí.

Nezávazná poptávka