Lesní technika

Nabízíme špičkovou lesnickou techniku pro efektivní práci v lese. Nabízíme traktory Valtra, ideální pro těžký terén. Drtiče a štěpkovače větví Junkkari za traktor usnadní likvidaci dřevního odpadu. Vyvážecí vleky a hydraulická ramena zajišťují bezpečný transport dřeva. Lanové navijáky Pfanzelt poskytují spolehlivé řešení pro manipulaci s těžkými kmeny. To samozřejmě není vše, vyberte si vybavení a stroje pro lesní hospodářství.

Prodej lesní techniky a strojů - AGROCENTRUM ZS

O jakou lesní techniku máte zájem?

V kategorii lesní techniky najdete specializované traktory Valtra, které se vyrábí přesně podle požadavků zákazníků - díky tomu vznikají unikátní stroje vysoké kvality, jejichž spolehlivost je proslulá po celém světě.

Kromě traktorů nabízíme drtiče a štěpkovače větví Junkkari, které vám umožní zpracovávat objemné množství materiálu i o větších průměrech (větve, kmeny, ...), lanové navijáky, vyvážecí vleky a hydraulická ramena.


Nejčastěji dodáváme lesní techniku Valtra

Valtra je přední výrobce traktorů a zaměřuje se také na traktory lesní. Valtra je v lesní i zemědělské technice pojem. Hlavní předností těchto traktorů je mimořádná spolehlivost. Zvýšená schopnost obratnosti a stability v terénu je pro práci v lese nejdůležitější. Valtra dlouhodobě obstála na výbornou a její lesní stroje jsou absolutní špičkou. Vyzkoušejte i vy traktory Valtra. Dostanete odolné spolehlivé lesní stroje s nízkými provozními náklady.


Lesní technika a lesní stroje od AGROCENTRUM ZS

  • Jsme přední prodejce na trhu.
  • Najdete u nás širokou nabídku lesní techniky různých značek a specifikací.
  • O zákazníka se postaráme do posledního detailu požadavků.
  • Prodáváme lesní stroje nejlepších značek.
  • Zajišťujeme komplexní služby - prodej, bazar, servis i náhradní díly.
  • Máme firemní areál hodný profesionálů.
Prodej a servis lesní techniky a strojů - AGROCENTRUM ZS