Komunální technika

Prodáváme komunální techniku, která nabízí vše pro údržbu a správu veřejných i soukromých ploch. Nabízíme malotraktory a komunální traktory pro všestranné použití, zahradní sekací traktory a sekačky na trávu pro dokonalý trávník. Mulčovače za traktor a štěpkovače Vandaele usnadní zpracování organického odpadu. Pro zimní údržbu máme sněhové frézy Stiga s pojezdem (benzinové) a ruční nástroje Stiga. Pro úklid nabízíme zametací kartáče. Vybavte se u nás profesionální technikou.

Prodej komunální techniky a strojů - AGROCENTRUM ZS

O jakou komunální techniku máte zájem?

Sháníte všestranný traktor do komunálního sektoru, menšího zemědělství, zahradnictví či vinařství? Podívejte se na sortiment malotraktorů Kubota nebo LS.

V naší nabídce komunální techniky najdete i zahradní sekací traktory, různé druhy sekaček na trávu, mulčovače za traktor pro údržbu větších travnatých ploch, sněhové frézy atd.


Nejčastěji dodáváme komunální techniku Kubota - malotraktory a zahradní techniku

Malotraktory Kubota nabízí výborné parametry co do výkonu a životnosti. Malotraktory jsou skvěle použitelné v zahradnictví, komunálních službách, vinařství, lesnictví i zemědělství. Ovládání je intuitivní, jednoduché a přesné. Výkon a manévrovatelnost jsou nadstandardní. Tyto stroje jsou vhodné pro každou práci a jsou považovány za nejlepší komunální techniku.

V nabídce také máme kvalitní a prověřené zahradní sekací traktory a sekačky na trávu.


Komunální technika od AGROCENTRUM ZS

  • Jsme odborníci na komunální techniku.
  • Najdete u nás širokou nabídku komunální techniky více značek a specifikací
  • Se zákazníky budujeme profesionální vztah.
  • Prodáváme komunální techniku jen těch nejlepších značek.
  • Nabízíme všechny služby - prodej, bazar, servis i náhradní díly.
  • Máme moderní firemní areál.
Prodej a servis komunální techniky a strojů - AGROCENTRUM ZS