Traktor VALTRA série A

Obchodní zastoupení

Malý obr, který šetří váš čas

Nové traktory Valtra řady A jsou spolehlivým pomocníkem každého zemědělce v každém ročním období. Jejich plně modulární systém se dokonale přizpůsobí potřebám vašeho hospodářství - díky těmto traktorům nemusíte pracovat tvrději, protože pracujete chytřeji.

Navenek jsou traktory Valtra řady A kompaktní, ale uvnitř kabiny budete mít dostatek místa a pohodlí. Pro svou práci tak získáte ten nejvhodnější stroj s ideální velikostí a volitelnými prvky výbavy. Tato série vám také poskytne vysoký výkon pro všechny přípojné stroje, vynikající výhled a obratnost pro přesnou práci s čelním nakladačem.

Valtra série A - katalog


Výhody traktorů Valtra série A

  • Snadný přístup - Nastupte přímo, snadno a bezpečně, nakloňte sloupek řízení, nastavte si sedačku a užijte si pohodlí při sezení v dokonalé pozici pro řízení.
  • Viditelnost do všech směrů - Mějte skvělý výhled dopředu a do stran, dozadu na nářadí a vysoko dopředu pro práci s čelním nakladačem.
  • Vyrobeno pro produktivitu - Série A je navržena ergonomicky, snadno se používá a má výkon, který potřebujete, aby vaše nářadí správně pracovalo.
  • Pohodlí po celý den - Kabina je navržena tak, aby vaše práce byla co nejpohodlnější. Poskytuje dostatek místa, skvělý přístup k ovládacím prvkům a perfektní viditelnost. Budete se cítit jako doma.
  • Výkonná hydraulika - Série A poskytuje vysoký výkon hydraulického čerpadla pro efektivní práci s nářadím a čelním nakladačem.
  • Snadná obsluha - Pět kontrolních bodů zaručuje nepřerušovaný pracovní den. Veškerá údržba je snadná.

Nezávazná poptávka