Traktory Massey Ferguson

Přední výrobce zemědělské techniky - Massey FergusonTraktory Massey Ferguson se proslavily vysokým výkonem, všestranným použitím a nezaměnitelným stylem. Vyrábí je společnost Massey Ferguson s více než 160 let dlouhou historií. Zemědělské traktory této značky jsou vhodné pro širokou paletu aplikací, a to i v obtížném terénu a na strmých svazích. Kvalitní zemědělská technika pro každodenní použití.

Nabízíme také špičkové sklízecí mlátičky (kombajny) značky Massey Ferguson.

Výhody zemědělských traktorů Massey Ferguson

Traktory Massey Ferguson - AGROCENTRUM ZS

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý zemědělský traktor, Massey Ferguson je správná volba. Stačí si vybrat model, který bude ideální pro vaše účely. Massey Ferguson nabízí kompletní paletu traktorů do výkonu až 400 k, které se hodí pro nejrůznější zemědělské činnosti.

Hlavní výhody traktorů Massey Ferguson:

  • vysoká manévrovatelnost
  • kompaktnost
  • všestrannost
  • výkonnost
  • rychlost

Dlouhá tradice traktorů Massey Ferguson

Současný název Massey Ferguson vznikl v roce 1958 zkrácením jména Massey-Harris-Ferguson, které bylo zformováno o 5 let dříve spojením severoamerického výrobce traktorů a kombajnů Massey-Harris a anglické továrny Harry Ferguson.

Právě britský majitel stál za vynálezem tříbodového závěsu, patentovaným v roce 1926. Ten umožnil spojit traktor s nářadím do integrované jednotky, bez které si už neumíme představit žádný traktor.


Dnes je značka Massey Ferguson celosvětovou jedničkou. Rozhodujícími faktory jejího dynamického vývoje až na tuto pozici byly a jsou průkopnický duch, bohatost nápadů a neustálé zdokonalování.

Traktory Massey Ferguson - dlouhá tradice, skvělé vlastnosti

Nezávazná poptávka