Náhradní díly a servis zemědělských strojů

Společnost AGROCENTRUM ZS, s.r.o. zajišťuje na všechny prodané stroje záruční a pozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů. Cílem našeho servisního oddělení je zajistit celoročně kvalitní a spolehlivý servis, a to v garanci do 24 hodin od nahlášení závady. Náš servisní tým je vybaven nejmodernější technikou, která umožňuje v co nejkratší době problém analyzovat a následně odstranit.

Máte zájem o naše servisní služby? Neváhejte nás kontaktovat.

Moderní servis zemědělských strojů

S přestěhováním společnosti do nových prostor ve Stránecké Zhoři v prosinci 2011 získalo servisní zázemí nové prostory a vybavení, které přispívá k rychlé a profesionální práci.


  • Portálový jeřáb o nosnosti 5 t a zdvihu 4,4 m umožňuje jednoduchou demontáž strojních součástí. Výborné osvětlení a vytápění vytváří dobrou pracovní pohodu servisním technikům.

  • Dalším plusem našeho servisního zázemí je rozšíření skladu náhradních dílů, které nyní tvoří bezmála 100 m2 vytápěných ploch a 150 m2 nevytápěných ploch. Protože jsou k nám díly transportovány každý den, můžeme i v této oblasti garantovat dodání do 24 hodin.

  • Rozvoz veškerých náhradních dílů k našim zákazníkům zajišťují pracovníci firmy AGROCENTRUM ZS, dále je možné je posílat poštou nebo dopravním expresem, případně si je můžete odebrat osobně přímo u nás.

img00032