Traktory Valtra

Traktory Valtra - logo výrobce zemědělské technikyVýrobci traktorů Valtra vychází z unikátní filozofie - každý traktor sestavují na míru podle přání zákazníka a specifických potřeb jeho hospodářství. Díky tomu se vám u traktoru Valtra nemůže stát, že by neměl ve výbavě vše, co potřebujete (takže mimo jiné nemusíte utrácet za doplňky). Zemědělská technika, která vás nadchne.

Co byste o traktorech Valtra měli vědět?

Valtra je jedním z nejvýznamnějších výrobců traktorů. Vyvíjí, vyrábí, prodává a servisuje vysoce kvalitní traktory po celém světě. Historie společnosti je založená na tvrdé práci a vytrvalosti s dávkou originality a odvahy.


Traktory Valtra se prodávají ve více než 70 zemích světa a vyrábí se ve 2 výrobních závodech - ve Finsku a v Brazílii. Jsou koncipovány pro extrémně těžké práce. a osvědčují se jak ve velmi nízkých, tak ve vysokých teplotách.

Za výkonem traktorů Valtra stojí motory AGCO Power, které jsou známé svou trvanlivostí, účinností a extrémně silným točivým momentem.

Další výhody traktorů Valtra:

  • individuální konfigurace traktorů na míru
  • všestranné použití
  • vysoká spolehlivost
  • dlouhá životnost
  • pohodlné ovládání

Sháníte traktor Valtra? Navštivte AGROCENTRUM ZS.

Loketní opěrka Valtra SmartTouch pro snadné ovládání traktoru i v náročném terénu

Traktory Valtra - loketní opěrka Valtra SmartTouch

Kromě modulárního systému si Valtra zakládá i na všestranných funkcích a inovativních technologiích svých traktorů.

Příkladem takové "vychytávky" může být loketní opěrka Valtra SmartTouch, která vám výrazně usnadní ovládání traktoru i v náročném terénu a včetně přídavných zařízení. Skládá se z multifunkční páky, dotykové obrazovky, klávesnice, spínače ventilů a ovládání zadního závěsného zařízení a vývodového hřídele – všechny funkce tak máte doslova po ruce.


Samozřejmostí je i ergonomické provedení a intuitivní ovládání, které je jednodušší než ovládání chytrého telefonu - veškerá nastavení jsou snadno přístupná pomocí dvojitého poklepání nebo přetažení prstem.

Displej navíc dokáže komunikovat se systémem automatického řízení Auto-Guide, se systémem ISOBUS i s obrazem z přídavných kamer, takže s Valtra SmartTouch nepotřebujete žádné přídavné monitory.

Nezávazná poptávka