Traktor VALTRA série Q

Obchodní zastoupení

Traktor, který myslí jako profesionál a pracuje jako šelma

S traktory Valtra série Q je radost pracovat a jsou snem každého řidiče. Nabízí perfektní kombinaci výkonu, praktičnosti a preciznosti a díky tomu přináší vyšší efektivitu a ziskovost.

Valtra série Q - katalog


Výhody traktorů Valtra série Q

  • Nejlepší traktor s precizním zemědělstvím a vysokým výkonem na trhu - Vypořádejte se s jakýmkoliv terénem v jakýchkoliv podmínkách a manipulujte s jakýmkoliv nářadím snadno a s nízkou spotřebou paliva díky špičkovému 7,4litrovému 6válcovému motoru AGCO Power, který má takový zdvihový objem, aby poskytoval výkon, který potřebujete.
  • Maximální produktivita - Spolehlivost, předvídatelnost, úspora paliva, snadné použití a technologie pro zefektivnění vaší práce – traktory Valtra série Q jsou profesionály, pokud jde o maximalizaci vašich zisků.
  • Komfort a pohodlí - Série Q poskytuje nejpohodlnější zážitek z jízdy, jaký najdete, s nejergonomičtější kabinou, jakou si dokážete představit.
  • Udržitelnost - Vše u těchto traktorů je navrženo tak, aby snižovalo vstupy, maximalizovalo výnosy a pomáhalo vám dosahovat vašich cílů v rámci udržitelnosti.
  • Viditelnost 24/7 - Se 6,5 m2 skla, předním 270stupňovým stěračem a vynikajícími pracovními světly vždy perfektně uvidíte, co děláte.

Nezávazná poptávka