Malotraktory Kubota

Pod značkou Kubota najdete vysoce kvalitní malotraktory s vynikajícím výkonem a dlouhou životností, které nabízejí využití v zahradnictví, komunálních službách, vinařství, lesnictví i zemědělství. Díky jednoduchému a pohodlnému ovládání, skvělé manévrovatelnosti a neuvěřitelnému výkonu a síle zvládnou každou práci.

Společnost Kubota Corporation (Osaka, Japonsko) byla založena v roce 1890 a původně vyráběla vodovodní potrubí, aby zabránila šíření infekčních nemocí. Strojní výroba pro zemědělství se datuje od roku 1947, kdy firma začala vyrábět kultivátory pro zemědělce. Samotná výroba traktorů začala v roce 1960. Od té doby si značka buduje místo na výsluní oboru a patří mezi přední světové výrobce a dodavatele zemědělské techniky. Svou nabídku průběžně inovuje a rozšiřuje.

Proč si vybrat malotraktory Kubota?

Výrobce malotraktorů Kubota Corporation má celosvětové zkušenosti s prodejem zemědělské techniky a zároveň dbá na úsporu energií a ochranu životního prostředí. Primárním cílem této společnosti je spokojenost zákazníků v kombinaci s odpovědným, ekologickým přístupem, který zachovává přírodní zdroje.


Komplexní řešení pro zemědělství:

  • optimalizace výkonu - práce musí být efektivní a zisková, malotraktory Kubota nabízí optimální řešení
  • snadné ovládání - je nutné mít práci a její výsledky pod kontrolou, malotraktory Kubota je možné ovládat z jednoho terminálu
  • precizní zemědělství - automatické řidicí systémy aplikují osiva, hnojiva, pesticidy s maximální přesností 
  • uchování hodnot - špičkový výkon po mnoho let, to jsou malotraktory Kubota; tovární záruka samozřejmostí
  • řízení nákladů - investice pod kontrolou, atraktivní podmínky pro odběratele, výrobce myslí na všechno

Sháníte malotraktor Kubota? Zastavte se do AGROCENTRUM ZS

Co byste měli vědět o značce Kubota?

Malotraktory Kubota - široká nabídka v AGROCENTRUM ZS

Kubota Corporation se dnes věnuje dvěma hlavním obchodním sektorům: sektoru zemědělských a průmyslových strojů ( traktory, vybavení k úpravě terénu, stavební stroje atd.) a sektoru vody a životního prostředí (zařízení na zpracování a recyklaci pevných odpadů a odpadních vod, ponorné membránové filtry, čistírny odpadních vod atd).

Životní prostředí je pro tuto značku skutečně stěžejní. Kubota Corporation je plně odhodlána podporovat udržitelný rozvoj, čímž demonstruje svou schopnost připravit si cestu při zachování své vize budoucnosti. Právě tato filozofie odlišuje značku od jejích konkurentů.


Výrobce Kubota říká:

„Skupina KUBOTA slibuje, že bude i nadále podporovat prosperující život lidí a současně ochraňovat životní prostředí této krásné planety. Potraviny, voda a životní prostředí jsou nepostradatelné pro lidské bytosti.

Skupina KUBOTA nadále podporuje budoucnost země a lidstva tím, že dodává výrobky, které pomáhají dostatečné a stabilní produkci potravin, pomáhají zásobovat pitnou vodou a obnovovat ji a pomáhají vytvářet zdravé životní prostředí prostřednictvím svých špičkových produktů, technologií a služeb."

Nezávazná poptávka