Aplikační cisterny na kejdu Annaburger

Cisterny z laminátu Annaburger jsou lehčí než železo.Téměř každý praktik v našem zemědělství zná laminátové cisterny řady HTS. Laminátová nádrž je také charakteristickým znakem cisteren Annaburger. Materiál, ze kterého jsou nádrže vyráběny, se nazývá GUP (polyester tvrzený skelnými vlákny). Laminát je odolný proti agresivním látkám, nekoroduje a je o minimálně 1 tunu lehčí než plechová cisterna. Stále větší a výkonnější aplikační cisterny Annaburger se vyrábějí dle přání zákazníka v různém provedení o objemu korby 10,12,15,18,21,25 a 27 m3.

Další produkty značky Annaburger

O firmě Annaburger

ANNABURGER truck GmbH je jedním z největších německých výrobních společností zemědělských strojů. Firma si zakládá na kvalitě, promyšlenosti a vysoce specializovaném programu, jehož hlavním cílem je rozvoj řešení nejvyšší kvality pro dopravní úlohy v oblasti zemědělství a místní a nákladní dopravy.

Sídlo firmy

Annaburger se nachází v německé spolkové zemi Sasko-Anhaltsko. Společnost má tedy své sídlo uprostřed Evropy, v blízkosti hlavních dopravních tepen z východu na západ a od severu k jihu. Zemědělské stroje vyrábí kvalifikovaní a zkušení inženýři a specialisté na výrobu a vývoj. Vzhledem k obrovské výrobní kapacitě lze rychle a pružně reagovat na požadavky trhu. Firma vyvíjí zemědělské stroje pro vozidla určená k přepravě plodin, ale i stroje určené pro aplikace jakéhokoli použitelného organického hnojiva.

Dodavatel zemědělské techniky do celého světa

Společnost Annarburger se díky svému programu neztrácí ani v moderních přístupech k zemědělství. Na základě konvenčních vozidel vyvíjí nová a inovativní vozidla a jejich soupravy. Pro nové typy podnikání (například pro výrobu alternativní energie) nabízí také inovativní koncepty vozidel. Annaburger patří k předním evropským firmám v oboru dopravní a aplikační techniky pro zemědělství. Firma zaměstnává více jak 250 pracovníků. Zemědělské stroje Annaburger jsou zastoupeny již ve více než 20 zemích po celém světě a dodává více než 40 % svých vozidel a strojů do vývozu.

Naše nabídka aplikačních cisteren Annaburger a jejich příslušenství:

Nezávazná poptávka