Traktor VALTRA série G

Obchodní zastoupení

Jednoduchost geniality - to jsou traktory série G

Traktory Valtra série G jsou plně vybavené víceúčelové traktory pro každodenní potřeby zemědělství. Mají neobyčejný výkon a efektivní hydrauliku: u HiTech modelu pomocí zubového čerpadla, u modelů Active a Versu díky jedinečnému loadsensingovému čerpadlu.

Traktory této série jsou dokonalé pro práci s čelním nakladačem a nabízí skvělou viditelnost ve všech směrech. Nová šestistupňová převodovka Powershift vám zase poskytne lepší možnosti pracovní rychlosti. Model Versu je navíc vybaven funkcemi Valtra Smart Farming, které jsou perfektní vstupní bránou do světa precizního zemědělství.

Valtra série G - katalog


Výhody traktorů Valtra série G

  • Kompaktní, ale profesionální - Traktory série G spojují kompaktní rozměry a lehký, obratný design. Ať pracujete na poli, na statku nebo jinde, na tento stroj se můžete spolehnout.
  • Pohodlí po celý den - Užijte si snadný vstup a výstup, široké samočisticí schody a komfortní kabinu se spoustou místa pro dvě osoby a skvělou viditelností do všech směrů (včetně velkého střešního okna). Celková prosklená plocha kabiny je 5,7 m2.
  • Čelní nakladač - Díky integrovanému pomocnému rámu čelního nakladače, elektronickému ovládání a skleněné ploše 5,7 mje řada G perfektním strojem pro práci s čelním nakladačem.
  • Automatizace - Čeká vás revoluční 6stupňová automatická převodovka Powershift, která má velký vliv na úsporou paliva, automatické řazení na základě rychlosti, asistent rozjezdu do kopce či ovládání brzd motoru.
  • Precizní zemědělství - Traktory série G jsou ideální stroje pro začátek precizního zemědělství. Inteligentní zemědělské funkce Valtra jsou integrovány do modelů Versu a Active.
  • Implementy - Série G nabízí zdokonalený zdvih 60 kN a hydrauliku s průtokem až 100 l/min včetně elektrického joysticku pro čelní nakladač a snadného ovládání nářadí pomocí regulovatelné hydrauliky a ISOBUS kompatibility.

Nezávazná poptávka