Malotraktor LS Tractor - řada R (viniční traktor)

Obchodní zastoupení

Za velmi příznivou cenu zde získáte výkonný traktor, který splňuje veškeré nároky jak na výkon, tak na komfort obsluhy.

Viniční traktor

Svými vlastnostmi si řada R vysloužila název viniční traktor. Svou vysokou obratností, menšími rozměry i výkonem jsou viniční traktory vhodné k použití u sadařů, ve vinicích a v zahradnictvích, v neposlední řadě také v komunálním sektoru.

Výkon a rychlosti viničních traktorů

Traktory řady R a Ri jsou poháněny spolehlivými a osvědčenými čtyřválcovými motory Mitsubishi, licenčně vyráběnými firmou LS Mtron. Převodovku můžete zvolit buďto komfortní hydrostatickou, nebo mechanickou s plnou reverzací (12 + 12 převodů pro řadu Ri a 16 + 16 převodů pro řadu R). Již dostatečně bohatou základní výbavu tohoto viničního traktoru, která zahrnuje mimo jiné zadní tříbodový závěs se silovou regulací, dva vnější nezávislé hydraulické okruhy, nebo elektrohydraulicky ovládanou zadní vývodovou hřídel, je možné rozšířit o přední hydraulický závěs a přední, případně středovou vývodovou hřídel.

Vybavení viničního traktoru

Tyto traktory jsou v základním provedení dodávány s bezpečnostním ochranným rámem. Ten máte možnost zvolit buďto zadní, nebo přední – sadařský (viniční). Obě provedení ochranného rámu jsou sklopná, u sadařského provedení dochází však při sklopení rámu o výrazné zvýšení průchodnosti stroje, například pod větvemi obhospodařovaných stromů.

Náročnějším zákazníkům pak můžeme nabídnout i uzavřenou kabinu. Standardní výbavou kabiny je teplovodní topení.

Nezávazná poptávka