Traktor VALTRA série T

Obchodní zastoupení

Krása, rozum a síla

Pokud potřebujete od svého traktoru více, série T je pro vás jako stvořená. Nabízí skvělý výhled do všech stran a naprostou kontrolu nad vaším polem z pohodlí kabiny. A když navíc necháte technologie pracovat za vás, můžete si být jisti, že veškeré aspekty vašeho pracovního dne budou v dobrých "rukou".

Traktory této série vítězí na všech frontách - a není se čemu divit. Kombinují totiž sílu chytrých technologií se silou 6válcového motoru. Vstupte do prostorné kabiny a užijte si perfektní viditelnost ve dne i v noci. Díky praktickému displeji na sloupku A budete mít ovládání a potřebné informace vždy po ruce. A technologie Valtra Smart vám umožní úplnou kontrolu nad vaší prací.

Pokud si ceníte síly, přesnosti a zisku, traktor série T je pracovní stroj právě pro vás!

Valtra série T - katalog


Výhody traktorů Valtra série T

  • Spolehlivost - Výrobce traktorů Valtra si je vědom toho, že pokud má něco fungovat, je nejlepší vyrobit si to vlastnoručně. Proto nejdůležitější součásti svých traktroů - podvozky, robustní převodovky a prostorné kabiny - pochází přímo z výrobního závodu Valtra.
  • Snadné ovládání - Traktory série T nabízí vysoký výkon pro všechny přípojné stroje, vynikající výhled a také obratnost pro přesnou práci s čelním nakladačem. Jsou to kompaktní stroje s dostatkem prostoru uvnitř kabiny.
  • Nízké náklady - Traktory Valtra jsou navrženy tak, aby jejich provoz co nejméně zatěžoval vaši peněženku. Servisní interval 600 hodin snižuje náklady na údržbu, motory AGCO Power se systémem SCR zajišťují maximální úsporu paliva a AdBlue a rychlá dodávka originálních náhradních dílů spolu se servisem s nepřetržitou dostupností vám dají jistotu dlouhodobého spolehlivého provozu a záruku maximální hodnoty traktoru při jeho následném prodeji.
  • Bezkonkurenční výběr doplňků - Valtra nabízí více volitelných prvků než kdokoli jiný! S pomocí zkušených obchodních zástupců si svůj stroj můžete kompletně přizpůsobit svým potřebám.

Nezávazná poptávka