Generátory Valtra

Obchodní zastoupení

Dieselové generátory Valtra jsou navrženy tak, abyste je mohli používat jako hlavní i jako záložní zdroj elektrického proudu. Nabízejí spolehlivé a jisté dodání elektrické energie všude tam, kde je každý okamžik bez elektrického proudu ztrátový či nebezpečný.

Generátory Valtra používají řadu motorů AGCO POWER od 60 kVA do 250 kVA.

S, nebo bez odhlučenění?

Instalace generátorů Valtra je možná ve dvou variantách:

  1. Generátor s odhlučněnou kapotáží je vhodný pro venkovní instalaci a připravený k okamžitému použití
  2. Generátor bez kapotáže je vhodný pro vnitřní použití (je nutné zajištění přívodu a odvodu vzduchu pro chlazení a odsávání výfukových plynů)

Ovládání generátorů Valtra

Všechny generátory Valtra jsou vám k dispozici se stejnými provozními režimy a funkcemi. Můžete si přitom vybrat mezi různými konfiguracemi od manuálního až po plně automatické ovládání.

Ručně ovládané generátory jsou navrženy speciálně pro použití v oblastech, kde není k dispozici síťové napájení. Ve vzdálených lokalitách je dieselový generátor často ekonomičtější než instalace nového elektrického vedení do místa.

Automatické ovládání nastartuje motor během několika sekund po výpadku proudu a automaticky se vypne, jakmile se obnoví síťové napájení. Na náročných místech mohou být generátory vybaveny automatickým provozem se synchronizací. Při synchronizaci může generátor dodávat energii paralelně s napájením. To umožňuje plynulé přepnutí v případě výpadku proudu, nepřetržitých zkušebních jízd a pokrytí špičkového zatížení, pokud některá zatížení překročí proud hlavní pojistky.

Nezávazná poptávka