O nás

Historie AGROCENTRUM ZS

Traktory Massey Ferguson v areálu Agrocentrum ZSAGROCENTRUM ZS, s.r.o. jsme založili v květnu 2006. S prodejem a servisem zemědělské techniky jsme začínali v pronajatých prostorech společnosti DS Agros Netín v nedalekých Lavičkách. V té době nám zázemí plně vyhovovalo. Vzhledem k postupnému rozvoji společnosti a požadavkům našich dodavatelů jsme ale v květnu 2011 začali budovat vlastní areál ve Stránecké Zhoři. Stále vyspělejší stroje totiž potřebují dokonalejší technické zázemí, které jsme v areálu v Lavičkách nebyli schopni zajistit. Chyběl nám především velký portálový jeřáb a sklady olejů a náhradních dílů s adekvátní kapacitou. V prosinci 2011 bylo nové sídlo na světě. Jeho součástí je i moderní servisní zázemí odpovídající současné vyspělé technice, kterou v AGROCENTRUM ZS najdete.

Prodej traktorů, sklízecích mlátiček a dalších zemědělských strojů

Základním pilířem naší společnosti je prodej a servis traktorů Massey Ferguson a Valtra , sklízecích mlátiček Massey Ferguson a lisů na balíky Massey Ferguson.

Nemalý podíl ale tvoří i další značky, které se postupným rozvojem společnosti staly její součástí. Jsou to např. závěsné stroje Kuhn a Kverneland, teleskopické nakladače MERLO, nakladače Weidemann, dopravní technika Annaburger, Samson, ZDT, Krampe ad., mulčovače za traktor McConnel a Ferri a další zemědělská technika.

Manipulátory a další technika v areálu Agrocentrum ZSLesnická a komunální technika včetně příslušenství

Zajišťujeme také prodej a servis strojů pro lesnictví, především speciálních lesních traktorů Valtra, navijáků a vyvážecích souprav Pfanzelt a drtičů a štěpkovačů větví Junkarri.

V sortimentu máme i komunální stroje jako např. malotraktory Kubota a komunální traktory LS, zahradní sekačky Kubota a Stiga a další malou mechanizaci.

Nedílnou součástí naší nabídky jsou také dodávky olejů BP a dalšího spotřebního materiálu jako např. síťovin, fólií, spotřebních ND a nářadí.

Financování strojů a zemědělské techniky

Pro své zákazníky zajišťujeme také financování strojů prostřednictvím bank a leasingových společností s podporou PGRLF. Rádi vám zprostředkujeme i pojištění strojů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Náš areál

V našem areálu ve Stránecké Zhoři máme kromě vlastních budov také 3000 m2 zpevněných ploch, které využíváme jako výstavní prostor. Po celý rok tu můžete vidět průřez našeho sortimentu v podobě nejprodávanějších typů strojů. Vystavujeme zde např. traktory MASSEY FERGUSON a VALTRA, manipulátory MERLO, nakladače WEIDEMANN, dopravní techniku, závěsnou techniku KUHN a KVERNELAND nebo komunální techniku.


Drobnější zahradní techniku jako travní sekačky, zahradní traktory, ridery, drtiče větví, křovinořezy, motorové pily, plotové nůžky apod. (vše od švédského výrobce STIGA) najdete ve vstupní hale naší společnosti.

Všechny naše stroje si díky tomu můžete pečlivě prohlédnout a ve většině případů i vyzkoušet.

Fotogalerie

AGROCENTRUM ZS - prodejce zemědělské, lesní a komunální techniky
AGROCENTRUM ZS - prodej zemědělské, lesní a komunální techniky
AGROCENTRUM ZS - prodejce zemědělských, lesnických a komunálních strojů
AGROCENTRUM ZS - prodej zemědělských, lesnických a komunálních strojů