Komunální traktory LS Tractor

Komunální traktory značky LS Tractor se vyrábí v moderním závodě v korejském městě Jeonju. Jeho kapacita 20 000 malotraktorů ročně je postupně navyšována tak, aby výrobce mohl pokrýt poptávku zákazníků z celého světa.

Tyto komunální traktory jsou svými rozměry a výkony předurčeny k využití u sadařů, vinařů, malých hospodářů a v neposlední řadě také v komunálním sektoru. Jedná se o výkonné stroje za příznivou cenu

Co byste o komunálních traktorech LS Tractor měli vědět?

Komunální traktory LS Tractor v AGROCENTRUM ZS

Prodej výkonných komunálních traktorů LS Tractor

V AGROCENTRUM ZS nabízíme malotraktory LS Tractor s výkonem 43-88 k. Stupně převodovky lze dělit do tzv. plazivých rychlostí (např. u malotraktorů řady PLUS), v kombinaci s reverzní převodovkou potom získáme celkový počet až 20 + 20 rychlostí. Tyto komunální traktory nabízejí také možnost přiřaditelného náhonu 4WD.


Obratní pomocníci

Komunální traktory LS Tractor se díky průjezdní šířce 117 cm vejdou kamkoliv. Malotraktorům řady J můžeme navíc dodatečně snížit výšku. S jejich dostatečným výkonem 23-27 k a přiřaditelným náhonem 4WD (s uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy) tak dostanete výtečné a hlavně flexibilní pomocníky.


Hydraulický okruh komunálních traktorů

Kromě zadního závěsu kategorie CAT.2 jsou možnosti komunálních traktorů rozšířeny o (až) tři páry rychlospojek nezávislých vnějších okruhů umístěné na zádi a o (až) tři páry pozic pro vyvedení okruhů předních.

U ramen zadního závěsu můžete regulovat sílu jejich přítlaku a využít funkci operativního zvedání a spouštění, a to bez nutnosti manipulace s hlavní pákou ovládání pozice zadního závěsu.

Co byste měli vědět o značce LS Tractor?

Výrobcem komunálních traktorů LS je korejská firma LS Mtron. Ta spadá mezi firmy sdružené ve skupině LG, která je mezi spotřebitelskou veřejností známá zejména jako gigant v produkci elektrospotřebičů a elektroniky.

Společnost LS Mtron vznikla oddělením obecně průmyslovo-strojírenské divize LS Cable, od roku 2008 působící jako samostatný subjekt pod současným názvem LS Mtron. Počátky strojírenské divize sahají do roku 1970, kdy byl ve městě Gunpo otevřen první strojírenský závod.

Počátky výroby komunálních traktorů LS Tractor

Výroba malotraktorů začala v roce 1976 s tím, že už v roce 1977 vznikla technicko-vývojová aliance se zavedeným výrobcem traktorů FIAT (dnes sdružení CNH - výrobce traktorů CASE-IH a New Holland).

Současná řada malotraktorů LS má svůj původ v modelech vyvíjených po roce 2000 a zahrnuje kompletní a ucelenou řadu modelů o výkonech 23 až 90 k.


Za zmínku také stojí, že v roce 2009 společnost podepsala kontrakt s firmou CNH Australia Ltd. o výrobě a dodávkách komunálních traktorů pod značkou New Holland a CASE pro australský trh a ve stejném roce otevřela vlastní pobočku v USA.


Sháníte komunální traktor LS Tractor? Navštivte AGROCENTRUM ZS

Nezávazná poptávka