Malotraktor LS Tractor - řada XR

Obchodní zastoupení

Poznámka: U traktoru LS se změnila verze U na verzi XR.

Traktory LS řady XR jsou osazeny motory o výkonech 35, nebo 47hp. Tyto jsou produktem jihokorejské firmy LS Mtron Ltd. a konstrukčně vycházejí z osvědčených motorů Mitsubishi. Přenos hnací síly na kola zajišťuje čtyřstupňová, plně synchronizovaná základní převodovka, jejíž stupně lze dále využít ve čtyřech rozsazích daných převodovkou pro volbu rychlostních skupin. Všechny tyto převodové stupně jsou reverzovatelné reverzní převodovkou, která svou ergonomií výrazně urychluje řazení směru pojezdu. Uvedenými kombinacemi tedy dostaneme celkového počtu 16+16 rychlostí.

Na přání lze traktor vybavit ještě redukční převodovkou pro plazivé rychlosti. Samozřejmostí je přiřaditelný náhon 4WD a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy.

Traktor je ve standardu vybaven zadní vývodovou hřídelí 540/750/1000 otáček (540 - verze HST), které je dále možno využít v režimu manuál, nebo AUTO (vypínání náhonu při sešlápnutí pedálu spojky, nebo při zdvižení ramen zadního závěsu).

Možnosti hydraulického okruhu jsou kromě zadního závěsu kategorie CAT.1 rozšířeny o na zádi umístěné dva páry rychlospojek nezávislých vnějších okruhů a o dva páry pozic pro vyvedení okruhů předních. U ramen zadního závěsu je možno regulovat sílu jejich přítlaku a využít funkci operativního zvedání a spouštění, bez nutnosti manipulace s hlavní pákou ovládání pozice zadního závěsu.

O komfort obsluhy se stará uzavřená kabina s plochou podlahou osazená zvenčí dvěma páry pracovních světlometů. Manuální klimatizace a rádio jsou v základní výbavě kabiny.

Nezávazná poptávka