Malotraktor LS Tractor - řada J

Obchodní zastoupení

Komfort obsluhy malotraktoru lze zvýšit montáží uzavřené a vytápěné kabiny. Pro zákazníky, kteří jsou omezeni průjezdní výškou, nabízíme malotraktor se sníženou kabinou (průjezdní výška traktoru je 2 metry).

Kompaktní malotraktor se vejde všude

Nejmenším z produktové řady traktorů značky LS je malotraktor řady J, který je svými rozměry a užitnými vlastnostmi ideálním nástrojem pro komunální využití. Již v základním provedení disponuje tento komunální malotraktor celkovou průjezdní šířkou 117 cm, kterou lze montáží alternativních pneumatik snížit až na 105 cm.

Výkon malotraktoru

Malotraktory LS řady J jsou osazeny osvědčenými motory značky Mitsubishi o výkonech 23 nebo 27 hp. Přenos síly od motoru na kola zajišťuje hydrostatická převodovka ovládaná komfortním pedálem kolébkového typu, který umožňuje operativní změnu pojezdu vpřed či vzad bez řazení a bez překládání nohy z pedálu na pedál. Malotraktor má k dispozici dva rozsahy pojezdových rychlostí, které jsou řazeny mechanicky redukční převodovkou.

Samozřejmostí je přiřaditelný náhon 4WD a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy.

Malotraktor s výbavou

Traktor je ve standardu vybaven zadní vývodovou hřídelí 540 ot/min a středovou vývodovou hřídelí 2000 ot/min. Volič jejich režimů pak umožňuje aktivaci jedné z nich, případně jejich souběžný chod.

Na přání lze malotraktor osadit přední vývodovou hřídelí a předním hydraulicky ovládaným závěsným zařízením.

Možnosti hydraulického okruhu jsou kromě zadního závěsu kategorie CAT.1 rozšířeny o na zádi umístěný pár rychlospojek nezávislého vnějšího okruhu.

Nezávazná poptávka