Malotraktor LS Tractor - řada PLUS

Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS
Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.2Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.3Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.4Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.5Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.6Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.7Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.8Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.9Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.10Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.11Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.12Malotraktor LS Tractor - Åada PLUS - obrázek č.13

Traktory LS řady PLUS jsou osazeny osvědčenými motory IVECO o výkonech 72, 80 a 88hp. Přenos hnací síly na kola zajišťuje čtyřstupňová, plně synchronizovaná základní převodovka, jejíž stupně lze využít ve třech rozsazích daných pomocnou redukční převodovkou. Dva z těchto stupňů lze dále dělit redukční převodovkou pro plazivé rychlosti. Všechny tyto převodové stupně jsou reverzovatelné reverzní převodovkou, která svou ergonomií výrazně urychluje řazení směru pojezdu. Uvedenými kombinacemi tedy dostaneme celkového počtu 20+20 rychlostí. Samozřejmostí je přiřaditelný náhon 4WD a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy.

Traktor je ve standardu vybaven zadní vývodovou hřídelí 540/750/1000 otáček, které je dále možno využít v režimu manuál, nebo AUTO (vypínání náhonu při sešlápnutí pedálu spojky, nebo při zdvižení ramen zadního závěsu). K dispozici je také volba náhonu hřídele závislá na pojezdu traktoru (GSP).

Možnosti hydraulického okruhu jsou kromě zadního závěsu kategorie CAT.2 rozšířeny o na zádi umístěné tři páry rychlospojek nezávislých vnějších okruhů a o dva páry pozic pro vyvedení okruhů předních. U ramen zadního závěsu je možno regulovat sílu jejich přítlaku a využít funkci operativního zvedání a spouštění, bez nutnosti manipulace s hlavní pákou ovládání pozice zadního závěsu.

O komfort obsluhy se stará uzavřená kabina s plochou podlahou osazená zvenčí dvěma páry pracovních světlometů, manuální klimatizace a rádio. To vše v základní výbavě.

Na přání je možno traktor ve verzi PLUS 90 (88hp) vybavit elektrohydraulickým ovládáním zadního tříbodového závěsu se systémem automatického horizontálního vyrovnávání na zadním závěsu zavěšeného nářadí.

Máte dotaz? Rádi Vám jej zodpovíme.

Ing. Eduard Mach
Jindřichův Hradec, Třebíč, Znojmo
František Med
Havlíčkův Brod, Jihlava, Chrudim
Lukáš Baloun
Chrudim, Žďár nad Sázavou, Třebíč
Bc. Jaromír Panáček
Jihlava, Pelhřimov, Jindřichův Hradec
Ing. Oldřich Chalupa
Blansko, Brno, Brno-venkov, Znojmo
Ing. Milan Jirouš
Blansko

Nezávazná poptávka - Malotraktor LS Tractor - řada PLUS

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Položky označené * jsou povinné.