Komunální traktory LS

Malotraktor LS řada JMalotraktory a komunální traktory značky LS Tractor se vyrábí v moderním závodě v korejském městě Jeonju. Jeho kapacita 20 000 malotraktorů ročně je postupně navyšována tak, aby výrobce mohl pokrýt poptávku zákazníků z celého světa.

Malotraktory jsou svými rozměry a výkony předurčeny k využití u sadařů, vinařů, malých hospodářů a v neposlední řadě také v komunálním sektoru. Jedná se o výkonné stroje za příznivou cenu.

 

Prodej výkonných malotraktorů značky LS Tractor

Malotraktor LS - řada PLUSNabízíme malotraktory s výkonem 43-88 koní. Stupně převodovky lze dělit do tzv. plazivých rychlostí (např. u malotraktorů řady PLUS), v kombinaci s reverzní převodovkou potom získáme celkový počet až 20+20 rychlostí. Tyto komunální traktory nabízejí také možnost přiřaditelného náhonu 4WD.

Obratné malotraktory s průjezní šířkou 117 cm se vejdou kamkoliv. Malotraktorům řady J můžeme navíc dodatečně snížit výšku. S jejich dostatečným výkonem 23-27 koní a přiřaditelným náhonem 4WD (s uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy) tak dostanete výtečné a hlavně flexibilní a obratné pomocníky.

Hydraulický okruh malotraktorů

Kromě zadního závěsu kategorie CAT.2 jsou možnosti komunálních traktorů rozšířeny o na zádi umístěné (až) tři páry rychlospojek nezávislých vnějších okruhů a o (až) tři páry pozic pro vyvedení okruhů předních. U ramen zadního závěsu je možné regulovat sílu jejich přítlaku a využít funkci operativního zvedání a spouštění, a to bez nutnosti manipulace s hlavní pákou ovládání pozice zadního závěsu.

Která řada malotraktorů Vás zajímá?

Malotraktor LS Tractor - řada J

Komfort obsluhy malotraktoru lze zvýšit montáží uzavřené a vytápěné kabiny. Pro zákazníky, kteří jsou omezeni průjezdní výškou, nabízíme malotraktor se...

Malotraktor LS Tractor - řada PLUS

Traktory LS řady PLUS jsou osazeny osvědčenými motory IVECO o výkonech 72, 80 a 88hp. Přenos hnací síly na kola zajišťuje čtyřstupňová, plně synchronizovaná...

Malotraktor LS Tractor - řada R (viniční traktor)

Za velmi příznivou cenu zde získáte výkonný traktor, který splňuje veškeré nároky jak na výkon, tak na komfort obsluhy. Viniční traktor Svými vlastnostmi si...

Malotraktor LS Tractor - řada XR

Poznámka: U traktoru LS se změnila verze U na verzi XR. Traktory LS řady XR jsou osazeny motory o výkonech 35, nebo 47hp. Tyto jsou produktem jihokorejské firmy LS Mtron...

Výrobce komunálních malotraktorů LS Tractor

Výrobcem malotraktorů LS je korejská firma LS Mtron. Ta spadá mezi firmy sdružené ve skupině LG, která je mezi spotřebitelskou veřejností známa zejména jako gigant v produkci elektrospotřebičů a elektroniky. Společnost LS Mtron vznikla oddělením obecně průmyslovo-strojírenské divize LS Cable, od roku 2008 působící jako samostatný subjekt pod současným názvem LS Mtron. Počátky strojírenské divize sahají do roku 1970, kdy byl ve městě Gunpo otevřen první strojírenský závod.

Počátek výroby malotraktorů

Výroba malotraktorů začala v roce 1976 s tím, že už v roce 1977 vznikla technicko-vývojová aliance se zavedeným výrobcem traktorů FIAT, což je současné sdružení CNH (výrobce traktorů CASE-IH a New Holland). Současná řada malotraktorů LS má svůj původ v modelech vyvíjených po roce 2000 a zahrnuje kompletní a ucelenou řadu modelů o výkonech 23 až 90 hp. V roce 2008 získala firma LS s jejím malotraktorem řady U prestižní korejskou cenu za průmyslový design.

… a současnost

V roce 2009 je podepsán kontrakt s firmou CNH Australia Ltd. o výrobě a dodávkách malotraktorů pod značkou New Holland a CASE pro australský trh, ve stejném roce firma LS Mtron otevřela vlastní pobočku v USA, kde má v plánu zařadit se do roku 2012 mezi 5 vedoucích značek na trhu.

Další typy traktorů

Příslušenství traktorů