Traktorová sekačka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN

Traktorová sekaÄka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN
Traktorová sekaÄka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN - obrázek č.2Traktorová sekaÄka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN - obrázek č.3Traktorová sekaÄka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN - obrázek č.4Traktorová sekaÄka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN - obrázek č.5Traktorová sekaÄka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN - obrázek č.6Traktorová sekaÄka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN - obrázek č.7

Traktorová sekačka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN je vhodná pro údržbu veřejné zeleně, sportovišť, firemních areálů a zahrad.

Pojezdová sekačka s nulovým poloměřem otáčení spojuje vynikající ovladatelnost a nejefektivnější žací ústrojí GLIDE CUT, které je vybaveno dvěma noži a přímým zadním vyhazováním do velkého integrovaného sběrného koše. Díky vysoké výkonnosti, dlouhodobé životnosti a ergonomii má předpoklady splnit nejnáročnější požadavky profesionálních i privátních uživatelů. Sekačka je vhodná pro údržbu veřejné zeleně, sportovišť, firemních areálů a zahrad.

Dieselový robustní kapalinou chlazený motor o výkonu 21 HP s nízkou spotřebou paliva umožňuje delší pracovní výkon a montáž vkonnějšího žacího ústrojí s větším záběrem. Dvacetilitrová palivová nádrž prodlužuje intervaly mezi jednotivými doplňováními paliva. Síla motoru je přenesena k pohodu přes kloubovou hřídel.

ZERO TURN je systém, který využívá dvounásobného hydrostatického pohonu a snadného řízení pomocí dvou pák pro otočení prakticky na místě. Využití je i v nejhůře dostupných místech jako je sečení v těsné blízkosti dřevin, zástavby, terénních překážek či v manévrování v úzkých prostorech.

GLIDE CUT je osvědčený a originální systém žacího ústrojí sekaček řady GZD. Sekačky mohou díky tomuto systému sekat středovým žacím ústrojím se zadním výhozem, který odvádí posečenou trávu přímo do integrovaného sběrného koše na zádi sekačky. Žací ústrojí je poháněno kloubovou hřídelí, které má delší životnost a efektivnější zabezpečuje převod točivého momentu od motoru. Zvedání žacího ústrojí je ovládáno hydraulicky nožním pedálem z místa řidiče.

Sběrný koš má objem 450 litrů posečené trávy a hydraulické zařízení umožňuje vysypat koš v různých výškách od 0,9 až do 1,8 m přímo na transportní vozidlo.

Řidiči sekačky je zajištěn komfort díky dvoupákovému řízení a pohodlnému sedadlu s opěrkami rukou. Rovná plošina vytváří dostatek prostoru pro nohy. Díky své kompaktní konstrukci a nízké váze je přeprava sekaček GZD velmi snadná. Optimalizace řady ekonomických prvků zaručuje nízké provozní náklady. Nízko uložené těžiště garantuje bezpečnost při práci v nerovném terénu.

Máte dotaz? Rádi Vám jej zodpovíme.

Ing. Eduard Mach
Jindřichův Hradec, Třebíč, Znojmo
František Med
Havlíčkův Brod, Jihlava, Chrudim
Lukáš Baloun
Chrudim, Žďár nad Sázavou, Třebíč
Bc. Jaromír Panáček
Jihlava, Pelhřimov, Jindřichův Hradec
Ing. Oldřich Chalupa
Blansko, Brno, Brno-venkov, Znojmo
Ing. Milan Jirouš
Blansko
Motor 3-válcový kapalinou chlazený diesel
Max. výkon 21 (15,6) HP (kW)
Kapacita palivové nádrže 22 l
Délka 2930 / 3265 (s před. závažím) mm
Šířka (bez sečení) 1280 mm
Výška (LD/HD) 1160 / 1450 mm
Převodovka hydrostatická
Pojezdová rychlost vpřed 0-15 - vzad 0-6 km/h
Šířka záběru 1220 (48") mm
Počet žacích nožů 3
Vyprazdňování sběrného koše hydraulické - zem (LD) / do výše 175 cm (HD)
Sběrný koš 400 l
Hmotnost (vč. žacího ústrojí) 550 / 665 kg

Nezávazná poptávka - Traktorová sekačka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Položky označené * jsou povinné.