Traktorová sekačka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN

Obchodní zastoupení

Traktorová sekačka Kubota GZD 21 HD ZERO TURN je vhodná pro údržbu veřejné zeleně, sportovišť, firemních areálů a zahrad.

Pojezdová sekačka s nulovým poloměřem otáčení spojuje vynikající ovladatelnost a nejefektivnější žací ústrojí GLIDE CUT, které je vybaveno dvěma noži a přímým zadním vyhazováním do velkého integrovaného sběrného koše. Díky vysoké výkonnosti, dlouhodobé životnosti a ergonomii má předpoklady splnit nejnáročnější požadavky profesionálních i privátních uživatelů. Sekačka je vhodná pro údržbu veřejné zeleně, sportovišť, firemních areálů a zahrad.

Dieselový robustní kapalinou chlazený motor o výkonu 21 HP s nízkou spotřebou paliva umožňuje delší pracovní výkon a montáž vkonnějšího žacího ústrojí s větším záběrem. Dvacetilitrová palivová nádrž prodlužuje intervaly mezi jednotivými doplňováními paliva. Síla motoru je přenesena k pohodu přes kloubovou hřídel.

ZERO TURN je systém, který využívá dvounásobného hydrostatického pohonu a snadného řízení pomocí dvou pák pro otočení prakticky na místě. Využití je i v nejhůře dostupných místech jako je sečení v těsné blízkosti dřevin, zástavby, terénních překážek či v manévrování v úzkých prostorech.

GLIDE CUT je osvědčený a originální systém žacího ústrojí sekaček řady GZD. Sekačky mohou díky tomuto systému sekat středovým žacím ústrojím se zadním výhozem, který odvádí posečenou trávu přímo do integrovaného sběrného koše na zádi sekačky. Žací ústrojí je poháněno kloubovou hřídelí, které má delší životnost a efektivnější zabezpečuje převod točivého momentu od motoru. Zvedání žacího ústrojí je ovládáno hydraulicky nožním pedálem z místa řidiče.

Sběrný koš má objem 450 litrů posečené trávy a hydraulické zařízení umožňuje vysypat koš v různých výškách od 0,9 až do 1,8 m přímo na transportní vozidlo.

Řidiči sekačky je zajištěn komfort díky dvoupákovému řízení a pohodlnému sedadlu s opěrkami rukou. Rovná plošina vytváří dostatek prostoru pro nohy. Díky své kompaktní konstrukci a nízké váze je přeprava sekaček GZD velmi snadná. Optimalizace řady ekonomických prvků zaručuje nízké provozní náklady. Nízko uložené těžiště garantuje bezpečnost při práci v nerovném terénu.

Nezávazná poptávka