Traktorová sekačka GR2120S

Obchodní zastoupení

Traktorová sekačka Kubota GR 2120S vybavená osvědčenými prvky řady GR určená pro nasazení při práci, kde není požadován sběr trávy. Je vybavená žacím ústrojím s bočním výhozem trávy. Je vhodná pro zahrady, sportoviště, firemní areály a údržbu veřejné zeleně.

Výhody traktorové sekačky GR 2120 S

Tříválcový naftový motor o výkonu 21 HP s velkým točivým momentem zaručuje, že sekačka může pracovat i v náročných podmínkách řadu hodin a sekat i vysokou a silnou trávu.

Oproti benzínovým sekačkám, které používají opotřebitelný klínový řemen, využívá traktorová sekačka Kubota GR 2120 S přenos síly přes kloubovou hřídel. Systém pohonu společně s hnací spojjkou s ojelovým chlazením pracuje robustně a bezporuchově.

Hydrostatická převodovka se ovládá jedním pedálem a docílí maximální jízdní rychlosti 10 km/h. Dobře ovladatelné servořízení, kteér je poháněné na přední nápravě, zajišťuje extrémní otáčivost. Díky něm může travní sekačku Kubota GR 2120 S ovládat prakticky každý.

Systém řízení Glide Steer umožňuje provádět i ostřejší zatáčky, neposečený kruh zůstává o velikosti pouhých 100 cm. Díky tomu se s touto travní sekačkou velmi dobře seká tráva kolem stromů, keřů a jiných překážek, aniž by bylo nutné několikanásobně manipulovat se sekačkou. Při jízdě vpřed využívá maximalní trakcí díky náhonu na všechny kola, což ocenítě v extrémně příkrém terénu. Při ostrých zatáčkách je možné otočit přední kola o 70°, a protože se volně otáčí vnitřní zadní kolo, nemůže poškodit trávu. Až se kola dostanou do přímého směru, zapne se opět pohon na všechny kola.

Při sekání ocenítě také velmi komfortní sedadlo s odpružením paralelním soutyčím, které může být nastaveno dle Vašich potřeb. Rovná podlaha v místě řidiče nabízí také velký prostor pro nohy.

Žací ústrojí s bočním vyhazováním v extrémně robustním provedení zpracovává bez problémů také vysokou trávu.

Nezávazná poptávka