Zemědělské stroje AGROCENTRUM ZS

P1050834AGROCENTRUM ZS, s.r.o. bylo založeno v květnu 2006 a s prodejem a servisem techniky začínalo v pronajatých prostorech společnosti DS Agros Netín v nedalekých Lavičkách. V té době zázemí plně vyhovovalo. Vzhledem k postupnému rozvoji společnosti a požadavkům dodavatelů započala společnost v květnu 2011 budovat nový vlastní areál ve Stránecké Zhoři. V prosinci téhož roku bylo nové sídlo na světě. Stále vyspělejší stroje potřebují dokonalejší technické zázemí, které jsme v bývalém areálu v Lavičkách nebyli schopni vybudovat. Chyběl nám především velký portálový jeřáb a kapacitou odpovídající sklady olejů a náhradních dílů. Ve Stránecké Zhoři jsme proto vybudovali moderní servisní zázemí, jež odpovídá současné vyspělé technice, kterou prodáváme a zajišťujeme pro ni servis.

Prodej traktorů, sklízecích mlátiček a dalších zemědělských strojů

traktory1Základním pilířem společnosti je prodej a servis traktorů, sklízecích mlátiček a lisů MASSEY FERGUSON a traktorů VALTRA. Nemalý podíl ale tvoří i další značky, které se postupným rozvojem  společnosti staly její součástí. Jsou to např. závěsné stroje KVERNELAND a KUHN, teleskopické nakladače MERLO, dopravní technika ANNABURGER, SAMSON, KRAMPE a MARATON včetně aplikačních cisterenkloubové nakladače WEIDEMANN, mulčovače FERRI a Mc CONNEL a další technika.

Lesnická a komunální technika, příslušenství

AGROCENTRUM ZS, s.r.o. zajišťuje i prodej a servis strojů pro lesnictví, především speciální lesní traktory VALTRA, navijáky a vyvážecí soupravy PFANZELT a různé štěpkovače.

V sortimentu jsou i komunální stroje, traktory GOLDONI, LS, sekačky WALKER a STIGA a další malá mechanizace.

Nedílnou součástí jsou také dodávky olejů BP, ale i dalšího spotřebního materiálu, jako síťoviny, folií, spotřebních ND a nářadí.

AGROCENTRUM ZS, s.r.o. zajišťuje pro své zákazníky financování strojů prostřednictvím bank a leasingových společností s podporou PGRLF, zprostředkujeme pojištění strojů.

  P1050828P1050829 P1050832