O nás

AGROCENTRUM ZS, s.r.o.

P1050834Společnost AGROCENTRUM ZS, s.r.o. byla založena v květnu roku 2006 a s prodejem a servisem techniky začínala v pronajatých prostorech společnosti DS Agros Netín v nedalekých Lavičkách. V té době zázemí plně vyhovovalo. Vzhledem k postupnému rozvoji společnosti a požadavkům dodavatelů započala společnost v květnu 2011 budovat nový vlastní areál v obci Stránecká Zhoř. V prosinci téhož roku bylo nové sídlo na světě. Stále vyspělejší stroje potřebují dokonalejší technické zázemí, které jsme v bývalém areálu v Lavičkách nebyli schopni vybudovat. Chyběl nám především velký portálový jeřáb a kapacitou odpovídající sklady olejů a náhradních dílů. Ve Stránecké Zhoři jsme proto vybudovali moderní servisní zázemí, jež odpovídá současné vyspělé technice, kterou prodáváme a zajišťujeme pro ni i servis.

traktory1Základním pilířem společnosti je prodej a servis traktorů, sklízecích mlátiček a lisů MASSEY FERGUSON a traktorů VALTRA. Nemalý podíl prodávaných strojů ale tvoří i další značky, které se postupným rozvojem   společnosti staly její součástí. Jsou to například závěsné stroje KVERNELAND a KUHN, teleskopické nakladače MERLO, dopravní technika ANNABURGER, SAMSON, KRAMPE a MARATON včetně aplikačních cisteren,   kloubové nakladače WEIDEMANN, mulčovače FERRI a Mc CONNEL a další technika.

AGROCENTRUM ZS, s.r.o. zajišťuje i prodej a servis strojů pro lesnictví, především speciální traktory VALTRA, navijáky a vyvážecí soupravy PFANZELT a různé štěpkovače.

V sortimentu jsou i komunální stroje, traktory GOLDONI, LS, sekačky WALKER a STIGA a další malá mechanizace.

Nedílnou součástí jsou dodávky olejů BP, ale i dalšího spotřebního materiálu, jako síťoviny, folií, spotřebních ND a nářadí.

AGROCENTRUM ZS, s.r.o. zajišťuje pro své zákazníky financování strojů prostřednictvím bank a leasingových společností s podporou PGRLF, zprostředkujeme pojištění strojů.

P1050828 P1050829 P1050832