Traktorové návěsy a sklápěče Krampe

Logo německého výrobce sklápěčů, nosičů a návěsů KrampeOd německé firmy Krampe nabízíme sklápěče, nosiče a návěsy.

Jednonápravové a třínápravové návěsy Krampe

Jedná se o univerzální návěsy pro všechny účely. V oblasti třínápravových návěsů nabízí Krampe novou řadu vozů Big Body, která zahrnuje model BB 800 s korobou o délce 8 m a model BB 900 s délkou korby 9 m. Z jednonápravových návěsů nabízíme modely Big Body 460 E a Big Body 550 E. Svěřte svoje zemědělské práce německé kvalitě.

Sklápeč německého výrobce KrampeDvoustranné a jednostranné sklápěče Krampe

Dvoustranné návěsy řady Big Body jsou velice povedenou řadou vozů s dvou a třínápravovým podvozkem. Korba Big Body je kompaktní, pevná a univerzální. Stranové naklápění se odjišťuje a zajišťuje hydraulicky z kabiny.

Nosiče Krampe

Nosiče slouží k přepravě těžší techniky. Jedná se o vhodnou volbu pro komunální služby a malé stavební firmy. Hákové nosiče jsou vybaveny vzduchem odpruženým podvozkem, který se na silnici chová velice klidně. Konstrukční rychlost je stanovena až na 80 km/h, nejvýkonější nosič může unést až 14 t.

O firmě Krampe

Krampe se sídlem ve Vestfálsku vyrábí vozidla pro zemědělství, lesnictví a stavebnictví. Společnost se rozrostla z malé vesnické kovárny ve firmu, která nyní nabízí komplexní program pro standardní vozidla, ale i na míru přizpůsobené a speciální vozidla.

Síla této firmy spočívá především v rychlosti, s jakou využívají nově získané znalosti pro vývoj a úpravy vozidel. Prostřednictvím pravidelných konzultací na místní úrovni mezi uživateli a odborníky probíhá neustálý proces zlepšování a konečně i proměn těchto nápadů v realitu. To se děje rychle a bez byrokracie, což je jasná výhoda, kterou velké společnosti nemohou nabídnout.

Vozidla Krampe splňují nejvyšší požadavky na kvalitu. Již po mnoho let jsou nepřekonanými lídry v prodeji zemědělských sklápěcích vozidel v Německu.

Nezávazná poptávka