Třínápravové návěsy Krampe

Obchodní zastoupení

Již řadu let je firma Krampe vedoucí německou firmou v oblasti vanových sklápěčů - návěsů. Neustálý vývoj u firmy Krampe nabízí zákazníkům vyšší přidanou hodnotu. V oblasti třínápravových vozů nabízí Krampe novou řadu vozů Big Body, která je k dispozici jako model BB 800 s korobou o délce 8 m a BB 900 s délkou korby 9 m. Vozy jsou vybaveny ve standardu robustními nápravami s parabelickými pružinami. Přední a zadní náprava je řiditelná. U pneumatik lze zvolit disky o velikosti 22,5 " nebo 26,5 ". Jako alternativu k standardnímu odpružení nabízí firma Krampe hydraulický systém odpružení náprav, které jsou určeny pro nejtvrdší podmínky. U třínápravových vozů je možná varianta jedno a dvoustranného. Základní výška postranic je 1,52 m, postranice lze rozšířit o silážní nástavby o výšce 0,6 m nebo 0,8 m. Třínápravové vozy doporučujeme ve verzi s nuceným řízením náprav, které je komfortní a vůz je vlmi dobře ovladatelný. Standardní nápravy jsou u firmy Krampe od firmy ADR, na přání je možno objednat nápravy od firmy BPW.

Technická specifikace

Třínápravové návěsy Big Body 800 při odvozu siláže

Tyto návěsy se vyznačují zvláště velkým objemem korby. Korba je navíc konická(vepředu užší a vzadu širší). K základním postranicím o výšce 1,52 m lze doobjednat na přání nástavky na siláž a senáž o výšce 0,6 m nebo 0,8 m. Objem korby s nástavkami je 38 m3 nebo 45 m3. Pro bezproblémový provoz na poli doporučujeme zvolit nízkotlaké radiální pneumatiky Michelin nebo Alliance. K bezproblémovému couvání a zatačení v úzkých uličkách a na silnici slouží nucené řízení náprav, které ke každému třínápravovoému vozu Krampe doporučujemem. Zadní čelo vozů Big Body je dvojčinné ovládáané s automatickým zajištěním a stabilizací pomocí zásobníku na stlačený dusík.

Třínápravové vozy Big Body 800 při odvozu cukrovky

Díky speciální konstrukci zadního hydraulicky otevíraného zadního čela a nízkým postranicím o výšce 1,52 m jsou návěsy Krampe Big Body zvláště vhodné pro odvoz cukrovky od sklizeče na polní skládku. Díky robustním parabolicky odpruženým nápravám s vysokou průchodností a nízkotlakým pneumatikám se tyto třínápravové vozy velice lehce pohybují na poli. Také vyklápění korby je bezproblémové. Na přání je možno návěsy Krampe Big Body objednat v barvě podle vašeho traktoru.

Nezávazná poptávka