Hákové nosiče Krampe za nákladní automobil

Obchodní zastoupení

Hákové nosiče Krampe jsou vhodnou volbou pro komunální služby a malé stavební firmy. Firma Krampe nabízí pro specifickou skupinu uživatelů univerzálních nosičů nářadí MB Unimog, JCB Fastrac a majitele malých nákladních automobilů speciální řadu hákových nosičů, která zahrnuje modely THL 8L, THL 10 L a THL 16 L. Všechny hákové nosiče této série jsou vybaveny vzduchem odpruženým podvozkem, který nabízí uživateli hned několik výhod:

Nosič se chová na silnici velice klidně, při natahování kontejneru se zadní měchy vzduchem odpruženého podvozku automaticky sníží (vypustí). Díky tomu je úhel natahování kontejneru velice plochý. To má výhodu například pokud chceme v kontejneru přepravovat nějaký stavební stroj. Všechny tři verze nosičů jsou vybaveny nápravami pro rychlost 60 km/h nebo 80 km/h.

Technická specifikace

Model THL 8 L

Tento typ hákového nosiče Krampe je jako jediný vyráběn pro tzv. city kontejnery, jejichž vlastní hmotnost je asi o 300-400 kg nižší než jsou "normální" standardní kontejnery. Výška háku je u city kontejnerů 90 cm, na přání je možno ruku objednat s výškou háku 1,57 m pro standardní kontejnery. Model TJL 8 L má malou vzdálenost náprav v rozmezí 99 cm a umožňuje nosnost 6,5 t při celkové hmotnosti 10,49 t.

Model THL 10 L

Celková hmotnost tohoto hákového nosiče je 14 t , je vybaven standardním okem o průměru 40 mm a hákem o výšce 1,57 m (podle standardní normy DIN 30 722 díl 1).

Model THL 16 L

Tento model patří k tomu největšímu ,co se dá za nákladní automobil u hákových nosičů „zapřáhnout". Návěs je vybaven silnější ojí s průměrem oka 50 mm.Pro tento typ hákového nosiče je možno objednat různě dlouhý hákový mechanismus až do délky kontejneru 6 m.

Vedle nákladních automobilů je možno tyto hákové nosiče použít u nosičů nářadí JCB Fastrac a Unimog, které jsou koncipovány také na rychlosti do 80 km/h. Díky nasazení s taženým hákovým nosičem Krampe se podstatně zvedá universalita této soupravy.

Nezávazná poptávka