Rozmetadla hnojiv / senážní vozy Annaburger

Firma Annaburger nabízí rozmetadla, která jsou plně univerzálními aplikačními prostředky. Tyto aplikátory jsou určeny k nanesení širokého spektra materiálů jako jsou komposty, statková hnojiva, drůbeží trus, hnůj, čistírenské kaly, vápno a šáma. Rozmetadla hnoje jsou dostupné v různých velikostech od 8 do 33 tun celkové hmotnosti.

Nabízíme rozmetadla hnoje k agregaci s traktory. Systém ovládání je standardně přes elektrohydrauliku z palubního počítače, případně je možná i jednodušší varianta se 4 hydraulickými okruhy. Rozmetací ústrojí je dostatečně robustní, aby spolehlivěji vydrželo při střetu s cizím předmětem. Rozmetadla hnoje Annaburger jsou díky neustálému vývoji špičkou na trhu ohledně přesnosti a rovnoměrnosti rozmetávaného materiálu.

Dále u nás najdete i příslušenství k těmto rozmetadlům - klapky pro lepší rozmetání kompostů, kompostovací nástavky, či samostatné rozmetací ústrojí.

Od firmy Annaburger nabízíme také:

 

Více o firmě Annaburger

ANNABURGER truck GmbH je jedním z největších německých výrobních společností zemědělských strojů. Firma si zakládá na kvalitě a promyšlenosti. Má vysoce specializovaný program, jehož hlavním cílem je rozvoj řešení nejvyšší kvality pro dopravní úlohy v oblasti zemědělství, místní a nákladní dopravy.

Frima sídlí v německé spolkové zemi Sasko-Anhaltsko. Tedy uprostřed Evropy, v blízkosti hlavních dopravních tepen z východu na západ a od severu k jihu. Zemědělské stroje zde vyrábí kvalifikovaní a zkušení inženýři a specialisté na výrobu a vývoj. Vzhledem k obrovské výrobní kapacitě může Annaburger rychle a pružně reagovat na požadavky trhu. Firma vyvíjí zemědělské stroje pro vozidla určená k přepravě plodin, ale i stroje určené pro aplikace jakéhokoli použitelného organického hnojiva.

Společnost Annarburger se díky svému programu neztrácí ani v moderních přístupech k zemědělství. Na základě konvenčních vozidel vyvíjí nová a inovativní vozidla a jejich soupravy. Pro nové typy podnikání (například pro výrobu alternativní energie) nabízí také inovativní koncepty vozidel.

Annaburger patří k předním evropským firmám v oboru dopravní a aplikační techniky pro zemědělství. Firma zaměstnává více jak 250 pracovníků. Zemědělské stroje Annaburger jsou zastoupeny již ve více než 20 zemích po celém světě a firma dodává více než 40 % svých vozidel a strojů do vývozu.

Nezávazná poptávka