Přívozné cisterny na kejdu Annaburger

Od firmy Annaburger nabízíme cisterny na kejdu v přívozném a sedlovém provedení. Objem cisteren je 21 m3, 24 m3 a 28 m3. Přívoznou cisternu je možné vybavit vývěvou, vzduchovým mícháním a spojovacím systémem pro nasávání z aplikátoru. Cisterny je možné připojit k nákladnímu automobilu nebo ke speciálnímu návěsu s točnou.

Další produkty značky Annaburger

O firmě Annaburger

ANNABURGER truck GmbH je jedním z největších německých výrobních společností zemědělských strojů. Firma si zakládá na kvalitě, promyšlenosti a vysoce specializovaném programu, jehož hlavním cílem je rozvoj řešení nejvyšší kvality pro dopravní úlohy v oblasti zemědělství a místní a nákladní dopravy.

Sídlo firmy

Annaburger se nachází v německé spolkové zemi Sasko-Anhaltsko. Společnost má tedy své sídlo uprostřed Evropy, v blízkosti hlavních dopravních tepen z východu na západ a od severu k jihu. Zemědělské stroje vyrábí kvalifikovaní a zkušení inženýři a specialisté na výrobu a vývoj. Vzhledem k obrovské výrobní kapacitě lze rychle a pružně reagovat na požadavky trhu. Firma vyvíjí zemědělské stroje pro vozidla určená k přepravě plodin, ale i stroje určené pro aplikace jakéhokoli použitelného organického hnojiva.

Dodavatel zemědělské techniky do celého světa

Společnost Annarburger se díky svému programu neztrácí ani v moderních přístupech k zemědělství. Na základě konvenčních vozidel vyvíjí nová a inovativní vozidla a jejich soupravy. Pro nové typy podnikání (například pro výrobu alternativní energie) nabízí také inovativní koncepty vozidel. Annaburger patří k předním evropským firmám v oboru dopravní a aplikační techniky pro zemědělství. Firma zaměstnává více jak 250 pracovníků. Zemědělské stroje Annaburger jsou zastoupeny již ve více než 20 zemích po celém světě a dodává více než 40 % svých vozidel a strojů do vývozu.

Naše nabídka přívozných cisteren Annaburger:

Nezávazná poptávka