Senážní vozy Annaburger

Silniční přívěsy ANNABURGER jsou speciální zemědělské stroje na přepravu trávy a kukuřičné siláže. Jejich rám a karoserie tvoří jednu svařovanou konstrukci. Trapézové plechové boční stěny se silným profilem jsou lehčí než ocelové stěny a zajišťují vysokou úroveň stability. Díky tomu mají nízkou hmotnost vzhledem k užitečnému zatížení. Velké objemy kontejnerů ve všech výkonových třídách zase zaručují obrovský denní výkon.

Od firmy Annaburger nabízíme také:

O firmě Annaburger

ANNABURGER truck GmbH je jedním z největších německých výrobních společností zemědělských strojů. Firma si zakládá na kvalitě a promyšlenosti, následuje vysoce specializovaným programem, jehož hlavním cílem je rozvoj řešení nejvyšší kvality pro dopravní úlohy v oblasti zemědělství, místní a nákladní dopravy.

Nachází se v německé spolkové zemi Sasko-Anhaltsko. Společnost má tedy své sídlo uprostřed Evropy, v blízkosti hlavních dopravních tepen z východu na západ a od severu k jihu. Zemědělské stroje vyrábí kvalifikovaní a zkušení inženýři a specialisté na výrobu a vývoj. Vzhledem k obrovské výrobní kapacitě lze rychle a pružně reagovat na požadavky trhu. Firma vyvíjí zemědělské stroje pro vozidla určená k přepravě plodin, ale i stroje určené pro aplikace jakéhokoli použitelného organického hnojiva.

Společnost Annarburger se díky svému programu neztrácí ani v moderních přístupech k zemědělství. Na základě konvenčních vozidel vyvíjí nová a inovativní vozidla a jejich soupravy. Pro nové typy podnikání (například pro výrobu alternativní energie) nabízí také inovativní koncepty vozidel.

Annaburger patří k předním evropským firmám v oboru dopravní a aplikační techniky pro zemědělství. Firma zaměstnává více jak 250 pracovníků. Zemědělské stroje Annaburger jsou zastoupeny již ve více než 20 zemích po celém světě a dodává více než 40 % svých vozidel a strojů do vývozu.

Naše nabídka senážních vozů Annaburger:

Nezávazná poptávka