Štěpkovač Junkkari HJ 10

Obchodní zastoupení

Štěpkovač Junkkari HJ 10 je vhodný pro štěpkování větších kusů dřeva do maximálního průměru 25 cm. Štěpkovač HJ 10 je k dispozici v modelech M, G a GT.

Materiál je vkládán na štěpkovací disk pod úhlem. Díky tomu se ostří dotýká materiálu vždy jako první. Tato vlastnost usnadňuje práci stroje a zároveň šetří vynaloženou energii, nutnou pro naštěpkování suroviny.

Model HJ 10 M není vybaven hydraulickým vkládáním. Materiál je vkládán samotíží a mechanickými vlastnostmi ostří.

Model HJ 10 G je vybaven hydraulickým vkládáním s dvěma vkládacími válci. Vkládací válce pracují při stejné rychlosti a usnadňují vkládání a zajišťují rovnoměrnou štěpku. Zároveň v případě ucpání je možné použít zpětný chod pro snadné vyčištění.

Model HJ 10 GT je vybaven také hydraulickým vkládáním s dvěma vkládacími válci. Ale od modelu HJ 10 G se liší tím, že má svou vlastní hydrauliku tvořenou nádrží a čerpadlem.

Štěpkovač je vybaven masivním štěpkovacím diskem, který garantuje hladkou činnost při různém zatížení. Ostří může být nastaveno podle požadované velikosti štěpky.

Štěpkovací disk je vybaven vynášecími lopatkami, které usnadňují rozhození štěpky do volného prostoru nebo do jakéhokoliv kontejneru. Koncovka vynášecího komínu může být nasměrována různými směry a stejně tak celý komín, který je otočný. Tím docílíme toho, aby štěpka směřovala tam kam potřebujeme.

Nezávazná poptávka