Matrix

Krmné dávky jsou obvykle složeny z několika komponent a ty je potřeba kvalitně promíchat - to vše za provozu, co nejrychleji a za přijatelných ekonomických podmínek. V malých chovech je možné uplatnit nesená zařízení, ale pro větší objemy krmiv je výhodnější využít služeb krmných vozů.

Dva horizontálně položené šneky

Krmné vozy slouží ke kvalitnímu smíchání velkých objemů krmiv a jejich následnému založení do žlabu či na krmný stůl. V naší nabídce naleznete systémy krmných vozů nejčastěji se dvěma horizontálně položenými šneky. Ty míchají směrem do středu vozu a tím dochází k dokonalému provzdušnění krmné směsy. V této kategorii naleznete krmný vůz Matrix ARGON a krmný vůz Matrix ARGON PLUS.

Spodní šnek a dva horní s protiostřím

Krmný a míchací vůz Matrix NEON PLUS je vybaven frézou, spodním šnekem a dvěma horními s protiostřím, které se otáčejí proti směru otáčení spodního šneku. Tímto urychluje míchání a řezání všech druhů krmiv.

Dva vertikální šneky pro profesionální využití

Pro středně velké až velké farmy nabízíme krmný vůz Matrix Radon Jumbo. Tento krmný a míchací vůz obsahuje dva vertikální šneky, dvě převodovky a měnič otáček. Vůz vyniká svým lepším vybavením a větším objemem.

Krmný vůz se třemi šneky

Míchací vozy Matrix NEON obsahují tři šneky - jeden centrální a dva horní protisměrné, které umožňují ještě lepší promíchání směsi.

Nezávazná poptávka