Cisterny Samson

Neustále modernizované přepravní cisterny Samson jsou světovým určovatelem vývoje v technických požadavcích na cisterny, o čemž svědčí i široká paleta typů a velikostí, které cisterny Samson nabízí. Navyšování objemů vyráběných cisteren vychází z požadavků zákazníků, a proto si můžete zakoupit rozsah od 16 000 litrů až po 35 000 litrů.

Mezi další přednosti cisteren Samson patří hydraulicky odpružené podvozkové části a sekční vyprazdňování, které zajišťuje lepší dotěžování tažného prostředku při aplikaci. U cisteren Samson najdete i vývod pro možnost plnění postřikovače.

Varianty plnění přepravních cisteren Samson

  • externí plnění horní
  • externí plnění spodní
  • horní rampa
  • boční nasávací čerpadlo
  • několik typů SAP ramen včetně typu s kloubovou koncovkou na konci ramene

Další vlastnosti cisteren Samson

Životnost těchto cisteren je prodloužená i díky tomu, že nejsou vakuové - tím je zkrácená doma nasávání a současně nedochází k velkým změnám tlaků. Samson je také známý výkonnými nasávacími čerpadly a v současnosti používá u cisteren oběžná lopatková čerpadla o výkonu 16 500 litrů/min.

Vývoj se posunul také v oblasti řídících terminálů pro obsluhu a Samson dnes nabízí tři varianty: SlurryMaster 3000, SlurryMaster 6000 a nově i SlurryMaster 8000, což je dotykový terminál. U cisteren Samson lze vždy nalézt vhodnou variantu pro široké využití v provozu.

Podívejte se na video cisterny Samson:

Která cisterna Samson Vás zajímá?

Nezávazná poptávka