Teleskopické kolové nakladače Schäffer

Obchodní zastoupení

Pokud sháníte teleskopický nakladač, který odvede dobrou práci i v úzkých prostorech a na nerovném terénu a má velkou výšku zdvihu, pak je teleskopický kolový nakladač Schäffer tím pravým strojem pro vás.

Pokud jde o kloubové teleskopické nakladače, jsou stroje Schäffer nejúspěšnější ve své třídě. Precizní výkonnost v každém terénu s výškou zdvihu a nosnostmi, které předčí každý srovnatelný stroj jiných výrobců. Kompaktní konstrukce, charakteristická pro všechny nakladače Schäffer, usnadňuje jejich použití zvláště v těžko dostupných místech.

Přidejte uživatelsky příjemné rozmístění ovládacích prvků, které je na všech našich modelech a máte perfektní řešení manipulace s materiálem. Všechny nakladače mají vyhlášenou Schäffer spolehlivost. Konstruktéři se zvláště zaměřili na sloučení robusního moderního stylu s vysokým výkonem stroje.


NOVÁ SCV-PLUS Kabina

Modelové řady teleskopických kloubových nakladačů 66-,86-,96- jsou již ve standardu vybaveny kabinou SCV-Plus. Ovládací prvky jsou uspořádány lépe ergonomicky. Joystick se drží pohodlněji, snadné ovládání funkcí urychluje vaši práci. Velká prosklená plocha poskytuje dokonalý výhled kolem stroje.

Spínací skříňka zapalování, spolu s ovládáním klimatizace a topení je umístěna na novém panelu vpravo vedle joysticku. Navíc, výstupy vzduchu s větším průměrem a výklopné boční prosklené panely zajišťují perfektní přívod čerstvého vzduchu. Nová kabina SCV-Plus poskytuje obsluze zcela nový pocit ergonomiky a pohodlí - příjemné prostředí i pro dlouhé pracovní dny.

Nezávazná poptávka