Sněhové radlice PSV (typ "V")

Obchodní zastoupení

Sněhové radlice střední třídy řady PSV s přípustným předním zatížením až 6 tun jsou určeny pro spolupráci se zemědělskými traktory a díky použití rámu i pro jiné stroje, např. teleskopické nakladače, traktorové nakladače atd.

Sněhové radlice střední třídy řady PSV s přípustným předním zatížením až 6 tun jsou určeny pro spolupráci se zemědělskými traktory a díky rámu také pro jiné stroje, např. teleskopické nakladače, traktorové nakladače apod. Používají se na odklízení sněhu parkovišť, silnic a ploch, stejně jako všechny ostatní dlážděné a nezpevněné plochy.

Radlice jsou často vystaveny stálým překážkám skrytým pod povrchem sněhu, a proto byly vybaveny řadou bezpečnostních opatření, včetně mechanismu výklopných břitů.

Charakteristické vlastnosti:

  • dovolené přední zatížení až 6 ton
  • natočení radlice do pracovní pozice ± 30°, odděleně pro každou odhrnovačku
  • příčné kopírování terénu ± 6°
  • inovativní, snadno vyměnitelné rámy, určené pro širokou škálu aplikací, které částečně chrání radlici před poškozením. Uživatel sám může regulovat pomocí různých typů šroubů, např. 5.8, 8.8, 10.9.

Systém rámů

Radlice umožňuje prakticky agregaci do jakéhokoliv stroje. Patentovaný systém rámů umožňuje rychlou výměnu upínacího rámu, který je uchycen pouze 8 šrouby. Agregace na velké množství komunálních strojů typu MULTICAR, stavebních strojů např. Big Avant, Kramer, Weidemann, JCB, Manitou.

Nezávazná poptávka