Sněhové radlice POLIS

Obchodní zastoupení

Sněhové radlice série POLI jsou vybavené plastovou deskou, která je určená k práci ve zvláště náročných podmínkách, kdy dochází k silným zimám a silnému sněžení. Doporučuje se pro účinné sněhové odstraňování jednoprůchodových a vícedílných komunikací (dálnice, rychlostní komunikace atd.). Hmotnost, součinitel tření a eliminovaná koroze byly výrazně sníženy. POLI důkladně a účinně odstraňuje vlhký sníh.

Řada POLI H je vybavena vlastním hydraulickým systémem umožňujícím přesné a nezávislé manévrování radlice v nákladních vozidlech bez integrovaného hydraulického systému.

Řídicí systém radlice je velmi jednoduchý a snadno se používá. Radlice mohou být zavěšeny na jakémkoliv nákladním automobilu s přední deskou PN-EN 15432 typ F1 (DIN 76060 typ A).

Tvar odhrnovací desky je navržený speciálně pro odstranění vlhkého sněhu, také zabraňuje aplikaci sněhového prachu na čelní sklo. Vibrace odhazovače radlice dokonale potlačují stabilní a zároveň pružný rám. Navzdory nízké hmotnosti je celá konstrukce charakterizována vysokou schopností přenášet síly, což je nezbytné pro účinné odstraňování mokrého a těžkého sněhu.

Nezávazná poptávka