Sněhové radlice JUMP - těžká třída

Obchodní zastoupení

Sněhová radlice s pracovní šířkou 2,8 má hmotnost 530 kg a lze agregovat s traktory o výkonu 80-160 kp, jakož i na nakladače a komunální nosiče. Díky své moderní a silné konstrukci radlice velmi efektivně odstraňuje sníh ze silnic, chodníků, parkovišť a náměstí.

Jedinečný mechanismus odhazování umožňuje snadno překonat překážky při zachování vysokého úhlu sklonu třísegmentových břitů (od 35 °). Odhrnovačka je vyrobena z plastu, který usnadňuje pohyb sněhu a je odolný proti korozi a jeho pravé a levé natočení je 45 °. Křížové kopírování na rámu v rozmezí ± 5 ° a funkce plovoucí (cca 40 mm) umožňuje dokonalé přizpůsobení radlice k terénu.

JUMP 280 je vybaven pružinovým břitem se střižnými šrouby na rámu a ochranou proti tlaku na pohon, což účinně chrání konstrukci před přetížením.

Dodatečným vybavení lze namontovat podpěrné kola nebo plazy, což dále snižuje tlak na zemi, což prodlužuje životnost zařízení. Boční nárazníky dodatečně chrání tělo před náhodným poškozením. Co je důležité, radlice nevyžaduje mazání v důsledku použití posuvných pouzder na kloubech.

Nezávazná poptávka