SILOKING Samochod

Obchodní zastoupení

Je to samojízdný míchací krmný vůz s integrovaným 3bodovým podvozkem. Slibuje extrémní obratnost, variabilní možnosti provozu, jakož i zřetelné snížení provozních nákladů.

Zvláštním znakem tohoto úplně nového konceptu firmy Mayer je nově vyvinutý tříbodový podvozek, který předurčuje stroj na použití i v těžkých a náročných provozních podmínkách (např. staré stáje). Progresivní podvozek je spojený s hydrostatickým pohonem. Řízení stroje zajišťuje dvojité kolo, s úhlem natočení 180°, umístěné v zadní části stroje. Výsledkem konstrukce samojízdného krmného vozu SILOKING je především velmi dobrá manévrovatelnost s extrémně malým poloměrem otáčení při velmi kompaktních rozměrech. Stroj je velmi vhodný jak pro expandující rodinné farmy tak i pro velkochovy.

SILOKING je ekonomický a spolehlivý. Turbodieslový motor Perkins s mezichladičem stlačeného vzduchu s výkonem 97 kW (132k) se vyznačuje vysokým výkonem a nízkou spotřebou.

Vysokovýkonná fréza se šířkou 2 m a 700 mm široký plnící dopravník umožňuje šetrný a rychlý odběr krmiva (šetří palivo).

Hydrostatický pohon Bosch-Rexroth.

Nově vyvinuté vážící zařízení Mayer Top Scale s rozšířenými funkcemi uspokojí nároky profesionálních chovatelů.

Vzduchové odpružení vpředu i vzadu kombinované s komfortním sedadlem řidiče zajišťuje komfort jízdy i obsluhy. Ergonomická kabina Deluxe umožňuje jednoduché nastupování a nabízí velmi dobrý výhled při plnění a přesunech.

Hydrostatický pohon pojezdu s 2-mi stupni rychlosti (řazení stlačením tlačítka, stupně pro plnění a přesun), maximální rychlost 25 km/h.

Oboustranné dávkování pomocí hradítek umožnuje dávkování vpravo, vlevo nebo současně na obě strany bez přejetí řádku založeného krmiva.

Nezávazná poptávka