Rotační brány Kverneland NG H

Obchodní zastoupení

Nové rotační brány Kverneland NG H jsou konstruovány pro traktory do výkonu 180 koní. Tyto nové rotační brány se vyznačují samonosnou konstrukcí hlavní vany s 10 mm zesílením ve spodní části. Pro uchycení unašečů hřebů jsou použita konická ložiska.

Aby byla zachována odolnost bran i do těžkých podmínek, je zde velká vzdálenost mezi spodní části vany rotačních bran a unašečem. To zaručuje velmi dobrou průchodnost i většího množství posklizňových zbytků.

Tento model je osazen novým systémem připevňování hřebů – Quick Fit.

Znamená to, že hřeby jsou zajištěny na unašeči speciálním čepem a závlačkou. Závěs bran je uchycen přímo na vaně bez spojovacího článku, což umožňuje snadný přístup pro údržbu a čištění.

Kontrolní otvory jsou na vrchu vany pro snadný přístup k sekcím bez rozebírání vany.

Na tyto rotační brány se v základní výbavě montuje ozubený pěchovací válec, ale je možno použít i těžký cracker válec nebo i gumový válec, který je určen do lehčích půd. O odolnosti rotačních bran Kverneland NG H svědčí to, že úspěšné pevnostní zkoušky byly provedeny v laboratoři v norském Kleppu. Zde se testují pluhy a ostatní zařízení Kverneland na speciální stolici, která snímá rázová napětí na nejvíce namáhaných místech po dobu mnoha tisíců cyklů.

Nezávazná poptávka