Kombajn Massey Ferguson Activa S

Obchodní zastoupení

Kombajny Massey Ferguson ACTIVA S představují ideální řešení pro smíšené farmy: ve své třídě nabízí nekompromisní výbavu, vysoký stupeň ovládání i jízdní komfort. Navíc jsou všestranné a jsou doma na všech farmách se změnou osevních plodin.

Interiér kabiny MF ACTIVA S je komfortně vybaven odpruženým sedadlem a loketní opěrkou s ovládacími prvky, integrovanou do konstrukce sedadla. 8600litrový zásobník zrna s elektronicky sklopným víkem zásobníku zrna prodlužuje provozní dobu mezi vyprazdňováním. Celkově lze říci, že MF ACTIVA S je velmi flexibilní a bezpečnou investicí pro vaše sklizně.

5vytřásadlové MF 7345S a 6vytřásadlové MF 7347S oslňují vysokou kvalitou práce a průchodností v obtížných podmínkách. V obou typech je vylepšený SCR motor AGCO SISU POWER a můžeme vám je dodat se slavnou žací lištou MF PowerFlow. Ale jde to ještě pružněji. V závislosti na podmínkách mlácení v dané oblasti - sucho nebo vlhko - si tyto kombajny můžete objednat ve dvou verzích: buď s konvenčním šikmým dopravníkem a jednoduchým košem pod mlátícím bubnem, anebo s přídavnou separační kombinací rotačního separátoru Multi Crop Separator a podávacího válce Power Feed Roller.

Sklízecí mlátička Massey Ferguson ACTIVA S - katalog

Nezávazná poptávka