Čelní nakladače Quicke

Obchodní zastoupení

Inovativní řada Quicke Q naznačuje, jak výrazný přínos může představovat inteligentní design. S touto řadou získáte až o 30 % lepší viditelnost, zlepšené pracovní úhly a jednoduchou výměnu nástrojů, což z něj činí nejpraktičtější a nejužitečnější čelní nakladač na trhu. Quicke Q se stává spolehlivým pomocníkem, který zjednodušuje vaši každodenní práci.

S řadou Quicke X obdržíte další prvotřídní alternativu pro malé a střední traktory. Tato řada čelních nakladačů jedinečným způsobem kombinuje design, výkon a hospodárnost tak, aby vaše cesta k ziskovosti byla co nejsnazší. Na řadě X je totiž každý detail promyšlen tak, aby vám nakladač umožnil zlepšit každý aspekt vaší činnosti a vy jste tak ukončili pracovní den s pocitem dobře odvedené práce.

Čelní nakladač Quicke C je určen pro váš kompaktní traktor. Tento čelní nakladač se špičkovou konstrukcí a výkonem je tou nejlepší volbou, pokud chcete ze svého kompaktního traktoru vytěžit maximum. Díky svému návrhu tak zvládá podávat skvělý výkon i na traktorech s výkonem od 15 koní.

Nezávazná poptávka