Novinky

Traktor Massey Ferguson 5S přivezl cenu Red Dot Award 2022

ACZSV dubnu 2022 byl traktor Massey Ferguson 5S oceněn prestižní cenou za produktový a komunikační design Red Dot Award, kterou uděluje designové centrum z německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Konkrétně zvítězil v kategorii Product Design. Čím si odborníky získal?

Porota složená z profesionálů z celého světa ocenila traktory řady MF 5S z hlediska kvality designu a stupně inovace. Navázala tak na řadu traktorů Massey Ferguson 8S, která stejné ocenění získala v předchozím roce. "Red Dot je ocenění za vysoce kvalitní design. Vyjít vítězně z tak silné skupiny účastníků je svědectvím o mimořádné kvalitě produktu," uvedli porotci.

A co na to společnost Massey Ferguson?

ACZS2"Je nám ctí získat ocenění Red Dot," řekl Thierry Lhotte, viceprezident a výkonný ředitel Massey Ferguson pro Evropu a Střední východ. "Jasně to ukazuje na vynikající design MF 5S, kdy nejužší zkosená kapota umožňuje vynikající výhled. Spolu s jednoduchým a spolehlivým ovládáním nabízí špičkový poloměr otáčení 4 m a řadu dalších praktických funkcí pro bezkonkurenční všestrannost. Tento traktor je skutečně 'zrozen k farmaření'," dodává.

Chcete si oceněný traktor prohlédnout osobně? Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si předváděcí jízdu.

ACZS3


Zdroj: AustroDiesel