Lis na balíky KUHN LSB 870

Kvalitní lis na hranaté balíky do 70 cm

Lis na hranaté balíky LSB 870 využijete na balíky s výškou do 70 cm. Má 80 cm širokou lisovací komoru a umožňuje rovnoměrné vkládání lisovaného materiálu bez ohledu na jeho kvalitu. Jednoduchá a robustní konstrukce má minimum opotřebitelných součástí a zaručuje tak bezkonkurenční průchod materiálu a neobyčejnou výkonnost.

Jednou z významných charakteristik lisu LSB 1270 je univerzálnost, co se týče lisovaných plodin. Tento lis dokáže lisovat siláž, slámu, vojtěšku, kukuřičnou slámu a konopí bez nutnosti dodatečných úprav. Navíc obsahuje speciální řezací ústroji OmniCut, pomocí kterého můžete snadno vyměnit počet nožů.

Všechny hlavní funkce vkládání jsou u lisů LSB chráněny přetěžovacími spojkami pro maximální bezpečnost a efektivitu. Po tom, co je předlisovací komora naplněna, je předlisovaný materiál posunut nahoru do lisovací komory před lisovací píst. Po dosažení předem nastavené délky balíku je balík svázán šesti provázky systémem vázání TWIN-STEP®. Všechny modely LSB jsou kompatibilní se systémem ISOBUS, takže pokud máte traktor podpurující tento systém, nepotřebujete separátní ovládací terminál.

Technická specifikace

Délka balíku (cm)
60-300
Šířka sběracího ústrojí (cm)
230
Počet zdvihů pístu (počet/min)
46
Nastavení lisovacího tlaku
3 hydraulické válce
Délka lisovací komory (cm)
300
Počet uzlovačů
4
Systém vázání TWIN-STEP
volitelně
Typ vkládání
integrální rotor
Maximální velikost pneumatik pro jednu nápravu
710/40-22.5
Maximální velikost pneumatik pro tandemovou nápravu
620/50-22.5
Rozměry balíku šířka x výška (cm)
80 x 70

Video

Obchodní zastoupení

Nezávazná poptávka