Lis na balíky KUHN LSB 1270

Obchodní zastoupení

Lis na balíky se speciálním řezacím ústrojím

Lis na hranaté balíky LSB 1270 je určený pro balíky s výškou 70 cm. Má 120 cm širokou lisovací komoru a jeho součástí jsou inovativní technologie jako řezací ústrojí OmniCutintegrální rotor nebo předlisovací komora Power Density, která se přizpůsobuje různým plodinám. Výsledkem je vždy výborně utužený balík, ať lisujete malé či velké řádky.

Jednou z významných charakteristik lisu LSB 1270 je univerzálnost, co se týče lisovaných plodin. Tento lis dokáže lisovat siláž, slámu, vojtěšku, kukuřičnou slámu a konopí bez nutnosti dodatečných úprav. Navíc obsahuje speciální řezací ústroji OmniCut, pomocí kterého můžete snadno vyměnit počet nožů.

Všechny hlavní funkce vkládání jsou u lisů LSB chráněny přetěžovacími spojkami pro maximální bezpečnost a efektivitu. Po tom, co je předlisovací komora naplněna, je předlisovaný materiál posunut nahoru do lisovací komory před lisovací píst. Po dosažení předem nastavené délky balíku je balík svázán šesti provázky systémem vázání TWIN-STEP®. Všechny modely LSB jsou kompatibilní se systémem ISOBUS, takže pokud máte traktor podpurující tento systém, nepotřebujete separátní ovládací terminál.

Technická specifikace

Délka balíku (cm)
60-300
Šířka sběracího ústrojí (cm)
230
Počet zdvihů pístu (počet/min)
46
Nastavení lisovacího tlaku
4 hydraulické válce
Délka lisovací komory (cm)
300
Počet uzlovačů
6
Čištění vázání
volitelně
Typ vkládání
integrální rotor
Systém vázání TWIN STEP
standardně
Maximální velikost pneumatik pro jednu nápravu
710/40-22.5
Maximální velikost pneumatik pro tandemovou nápravu
620/50-22.5
Rozměry balíku šířka x výška (cm)
120 x 70

Video

Nezávazná poptávka